Poradniki

Nauka pływania Wola/Żoliborz

Systemy motywacyjne, certyfikaty i inne fajerwerki w pływaniu

Co napędza dzieci do działania? Czy dziecko i osoba dorosła posiadają taką samą motywację do pracy? Jakie są różnice? Kiedy systemy motywacyjne mogą wpływać pozytywnie lub negatywnie na uczestników zajęć? Odpowiedzi na powyższe pytania będą łątwiejsze po wcześniejszej analizie indywidualnych potrzeb każdego z nas. Motywacja dzieci, a motywacja dorosłych Motywacja, będąca wewnętrzną siłą napędową skłaniającą […]

Poprawna nauka pływania dorosłych tylko od podstaw

6 najczęściej popełnianych błędów w nauce pływania dorosłych

Jak łatwo poprawić pływanie? Zacznij od podstaw. Wyeliminuj błędy i zbuduj mocny fundament pod pływanie bez względu na wiek.

styl dowolny

Jak oddychać podczas pływania kraulem?

Dlaczego nie masz siły przepłynąć kraulem więcej niż 2 długości pływalni bez zadyszki? Masz wrażenie, że brakuje Ci tchu podczas pływania? Naucz się poprawnego oddychania w kraulu.

Nie zapisuj dziecka na naukę pływania

Nie zapisuj dziecka na naukę pływania!

Pływanie czy nauka pływania? Angielski czy nauka angielskiego? Piłka nożna czy nauka gry w piłkę nożną? Jakie powinny być zajęcia dodatkowe?

Co daje pływanie? Korzyści zdrowotne z chodzenia na basen 1

Co daje pływanie? Korzyści zdrowotne z chodzenia na basen

Pływanie niesie ze sobą dużo korzyści zdrowotnych. Wpływa na naszą sylwetkę, ogólne samopoczucie, poprawia krążenie oraz wzmacnia mięśnie. Jest umiejętnością, która przydaje się podczas wakacji, gdy spędzamy czas nad morzem lub jeziorem i próbujemy w ten sposób schłodzić swój organizm. Wielu zawodowych sportowców i sportsmenek różnych dyscyplin korzysta z wizyt na basenie. W tym wpisie […]