Mokotów Niegocińska – nauka pływania dla dzieci Warszawa

Grafik

Poniżej widoczny jest dynamiczny kalendarz z zaplanowanymi grupami na ten rok pływacki.

Aby dołączyć do zajęć prosimy o wybranie odpowiedniego poziomu grupy z kalendarza oraz wypełnienie dostępnego formularza. Szczegółowe informacje o zajęciach jak koszt, prowadzący, liczba i czas trwania zajęć pojawią się po zaznaczeniu interesujących nas zajęć.

Wasze zgłoszenia będą już tylko oczekiwać na naszą akceptację. 

Zapytania o dostępne terminy zajęć indywidualnych prosimy kierować poprzez email.

Przypominamy, że wszystkich nowych uczestników obowiązuje jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 120 zł (w październiku będziemy rozdawać pakiety startowe dla nowych członków).

Widoczne w kalendarzu poniżej  kwoty za pływanie dotyczą kosztów zajęć pozostałych do końca roku szkolnego tj. 15 czerwca 2024. 

Najważniejsze informacje o tegorocznej rekrutacji znajdziecie tutaj

O pływalni

Basen OSiR Mokotów to jeden z najnowszych obiektów na basenowej mapie Warszawy. Oddany do użytku w 2018 roku zapewnia miejsce do nauki pływania dzieci i dorosłych w Warszawie w dzielnicy Mokotów, ale także pobliskiego Ursynowa. Przestronne trybuny oraz dwie niecki sprawiają, że jest to obiekt idealny do zajęć z dziećmi w każdym wieku.

Wjazd na parking oraz wejście na pływalnię znajduje się na terenie szkoły podstawowej nr  271. Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona, dlatego w godzinach szczytu czyli po godzinie 17ej w tygodniu należy brać pod uwagę możliwe problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego.

Obiekt posiada recepcję i wolne tory do użytku rekreacyjnego, lecz zachęcamy do śledzenia grafiku dostępnego na stronie kompleksu sportowego Niegocińska w celu sprawdzenia obłożenia pływalni. 

Dostęp do szatni i na trybuny jest możliwy po pozostawieniu odzieży wierzchniej w szatni oraz zmianie obuwia na klapki.

Osoby korzystające z zajęć w ramach zorganizowanej nauki pływania na wynajętych torach otrzymują dodatkowy czas na przebywanie w strefie mokrej pływalni 15 minut przed oraz 15 minut po zajęciach. Przekroczenie tego czasu skutkuje dopłatami w rozliczeniu minutowym.

W przebraniu dzieciom poniżej 7 roku życia pomagają ich opiekunowie – otrzymują w tym celu 15 minutowy transponder, który należy zwrócić niezwłocznie po przekazaniu dziecka na zajęcia. Dopłaty obowiązują analogicznie do chipów otrzymywanych przez dzieci.

Organizowana przez nas nauka pływania dla dzieci na Mokotowie odbywa się w niecce sportowej, także grup najmłodszych od 4 roku życia. Poniżej krótka charakterystyka obiektu.

Niecka sportowa

 • 6 torów pływackich 25m
 • temp. wody ok. 28 st. C.
 • głębokość od 1,4m – 1,8m
 • szatnia damska i męska (brak szatni rodzinnej)
 • ostatnie wejście – godzina 21:00 na 30 minut.

Niecka rekreacyjna

 • 3 tory 16m
 • temp. wody ok. 30 st. C.
 • głębokość 1,4m

Ponadto obiekt posiada w ofercie saunę, grotę solną, trybuny dla 200 osób oraz przyległą halę sportową oraz boiska zewnętrzne.

Nasza oferta zajęć pływackich w Warszawie przy ulicy Niegocińskiej:

 • grupowa nauka pływania dla dzieci
 • grupowa nauka pływania dla dorosłych
 • indywidualna nauka pływania dla dorosłych
 • indywidualna nauka pływania dla dzieci
Mokotów Niegocińska - nauka pływania dla dzieci Warszawa 1

Cennik 2023/24

Grupowe 4-6 osóbGrupowe 2-3 osobyIndywid.
45 min.70 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- możliwość odwołania / odrobienia 5 zajęć w roku
- wejście na basen wliczone w cenę zajęć

90 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- możliwość odwołania / odrobienia 5 zajęć w roku
- wejście na basen wliczone w cenę zajęć

160 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- zajęcia indywidualne
- podana cena nie zawiera biletu wejścia na basen

30 min.70 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- możliwość odwołania / odrobienia 5 zajęć w roku
- wejście na basen wliczone w cenę zajęć

110 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- zajęcia indywidualne
- podana cena nie zawiera biletu wejścia na basen

 WSZYSTKICH NOWYCH UCZESTNIKÓW OBOWIĄZUJE JEDNORAZOWA OPŁATA WPISOWA 120 ZŁ.

Obowiązujące zniżki: 5% za płatność z góry za rok | 5% dla rodzeństwa | 5% za zaj. 2x w tygodniu | 5% za polecenie (jednorazowo). Zniżki się sumują i dotyczą wszystkich zajęć.

Sprawy organizacyjne - nauka pływania Warszawa Mokotów

Rezerwacja jedynie w 3 krokach!

1. Zapytaj o miejsca (info@swimple.pl)

2. Potwierdź rezerwację

3. Przyjdź na zajęcia i nie zapomnij o dobrym humorze! :)

Opinie

Joanna JoannaJoanna Joanna
15:41 27 Oct 22
Serdecznie polecam zajęcia w Swimple. Syn już czwarty rok rozpoczął i jesteśmy bardzo zadowoleni. Instruktorzy są rewelacyjni. Na szczególne podziękowania zasługuje Artur Weremiewicz. Jest rewelacyjny. Świetne podejście do dzieci. Na wszystko zwraca uwagę. W młodszych grupach syn miał zajęcia z panem Andruszkiewiczem. Też jest super. Polecam obu panów.
Dominika WDominika W
13:14 05 Sep 22
Synowie chodzą kolejny rok z rzędu. Obaj są zachwyceni zajęciami, a co najważniejsze obaj pływają :) Temat był trudny, ponieważ bali się wody. Trenerzy dali rade! Polecam
Joanna PawlakJoanna Pawlak
13:29 30 Jul 22
Polecam szkołę Swimple w 100%! Świetne podejście do dzieci, super kadra i bardzo dobra organizacja. Duży wybór lokalizacji oraz dni i godzin zajęć jest zdecydowanie na plus!
Aleksandra BożekAleksandra Bożek
18:20 14 Jun 22
Serdecznie polecam zajęcia prowadzone przez szkołę Swimple. Zajęcia prowadzone na najwyższym poziomie, przez kadrę odpowiednio dobraną i pod kątem przygotowania do prowadzenia zajęć i przygotowania pedagogicznego. Postępy dzieci są bardzo widoczne. Bardzo dobry kontakt również dotyczący organizacji, postępów, imprez, obozów:)
Izabela MarchwińskaIzabela Marchwińska
09:16 14 Jun 22
Świetna szkoła, instruktorzy pełni pasji i z podejściem do dzieci. Mój 5-latek nie boi się wody i bardzo dobrze sobie w niej radzi. Po roku zajęć zrobił ogromny postęp, chętnie chodzi na zajęcia z Panią Adą :)
Irena GostółIrena Gostół
15:21 12 Feb 22
Byłam na przyspieszonym kursie pływania u Marcina. Zajęcia przeszły moje najśmielsze oczekiwania! Nigdy nie pływałam, nie znałam żadnego stylu, nie potrafiłam robić wydechów do wody i całkowicie się zanurzać(bałam się). Po 5 dniach nauczyłam się podstaw stylu grzbietowego oraz kraula i przestałam się bać całkowitego zanurzania w wodzie. Trener każdej z nas poświęcał czas, po każdym ćwiczeniu dostawałyśmy wskazówki co wymaga poprawienia, a co idzie w dobrym kierunku. Na pewno będę kontynuować przygodę z pływaniem :) Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na taki kurs. Dziękuję
Sabina OchalekSabina Ochalek
09:49 12 Feb 22
Szkoła Swimple zadbała o profesjonalne podejście do podopiecznych oraz przyjazną atmosferę podczas przyspieszonego kursu pływania w ferie. 5ciu dniowy kurs pozwolił mi oswoić się z przebywaniem w wodzie i rozpoczęciem swojej przygody z pływaniem. Serdecznie polecam szkołę Swimple każdemu kto chciałby rozpocząć naukę pływania jak również wyszlifować swoje umiejętności. Dziękuje za super spędzony tydzień i do zobaczenia na kolejnych zajęciach na basenie.
Joanna PrzemienieckaJoanna Przemieniecka
19:52 21 Jun 21
Uczęszczamy 2gi rok. Jest na prawdę super! To co wyróżnia to ludzkie podejscie, przyjazna atmosfera no i cierpliwość :-) zaczynaliśmy od zajęć z Panem Piotrem, informacje na temat potrzeb, umiejętności otrzymywałam na każdych zajęciach. Każdemu gorąco P O L E C A M bo drugiej takiej szkółki pływackiej po prostu nie znajdziecie.
Agata TurżańskaAgata Turżańska
12:13 21 Jun 21
Bardzo fajna szkoła pływacka. Córka chodzi z przyjemnością. Miła kadra, basen czysty i nowoczesny! Polecam :)
Iwona MuszynskaIwona Muszynska
12:10 21 Jun 21
Moje dzieci są zachwycone! Polecam p.Michala - od początku to nasz instruktor i są postępy!:)
Adam KottAdam Kott
11:52 21 Jun 21
Bardzo fajny basen, czysty, w szatni ciepło, jest gdzie usiąść i poczekać na dziecko. Fajna kadra i eventy dla dzieciaków. Na minus dużo innych szkół i w konsekwencji problemy z parkowaniem :)
Monika PokalukMonika Pokaluk
11:45 21 Jun 21
Córka chodziła do 3 różnych szkół pływackich. Swimple jest absolutnie numerem 1! Przy początkowej nauce pływania najważniejsze dla nas było to, że trener jest z dzieckiem w wodzie (do tej pory tylko w Swimple tak było).Małe grupy, rodzinna atmosfera, ogromne postępy w pływaniu i przede wszystkim UŚMIECH DZIECKA!Polecam
js_loader

Dane do przelewu

SWIMPLE SP. Z O.O.

UL. KRASIŃSKIEGO 67A/213, 01-755 WARSZAWA

Numer konta ING:

49 1050 1025 1000 0090 8125 5607

Regulamin

Zapoznaj się z obowiązującym regulaminem przed przystąpieniem do pierwszych zajęć.