Polityka prywatności

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Swimple sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-755, przy ul. Zygmunta Krasińskiego 67a/213, tel. 792332260, info@swimple.pl.
  2. Dane osobowe podane w procesie rezerwacji miejsca są niezbędne do prawidłowej realizacji szkolenia przez Swimple, a wgląd do ich treści mają organizator oraz osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie biura.
  3. Podstawową formą kontaktu ze szkołą pływania jest Państwa adres mailowy, na który Swimple wysyłać będzie wiadomości wyłącznie dotyczące organizacji szkolenia, obozów, ważnych komunikatów lub nadchodzących zapisów na kolejne semestry pływania.
  4. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji usługi, a odmowa ich podania skutkuje skreśleniem z listy uczestników.
  5. Przetwarzane przez Administratora dane mogą zostać powierzone firmom odpowiedzialnym za obsługę informatyczną szkoły pływania, ale wyłącznie w celach niezbędnych do jej funkcjonowania.
  6. Państwa dane będą archiwizowane na czas 5 lat od daty zakończenia ostatniego kursu.
  7. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, a także  wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  8. Macie Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Niniejsza strona internetowa korzysta z usługi Google Analytics. Wiąże się to z wykorzystywaniem tzw. ciasteczek, czyli drobnych plików zamieszczanych w urządzeniu, na którym użytkownik przegląda daną stronę internetową. Na naszej stronie internetowej ciasteczka Google Analytics wykorzystywane są do śledzenia informacji o ruchu, dzięki czemu możemy sukcesywnie udoskonalać naszą stronę internetową, świadcząc usługi na coraz wyższym poziomie. Pliki cookies powiązane z naszą stroną internetową możecie Państwo usunąć bezpośrednio w przeglądarce, z której Państwo korzystacie.
  10. Pozostałe kwestie są zgodne z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.