Nauka pływania dla dorosłych

Bez znaczenia czy myślisz o rozpoczęciu nauki pływania, czy chcesz poprawić technikę. W szkole pływania swimple odnajdziesz rozwiązanie właściwe dla siebie.

Grupowa nauka pływania

Nauka pływania dla dorosłych 1

KAŻDY JEST INNY

dlatego nauka pływania będzie przebiegała zgodnie z Twoimi możliwościami i preferencjami. Dzięki zajęciom w maks. 6-osobowych grupach instruktor ma możliwość dokładnie, krok po kroku przeprowadzić Cię przez cały kurs.

JAK PRACUJEMY?

Dorośli naukę pływania rozpoczynają od opanowania własnego ciała w wodzie, ponieważ siła wyporu działająca na Nas powinna przekładać się na jakość i komfort pływania.

Ćwiczący uczą się prawidłowej technicznie pracy nóg i ramion poszczególnych stylów pływackich.

Aby ujednolicić szybkość poruszania się na torze prowadzącycy chętnie stosują na zajęciach płetwy oraz rurki czołowe do treningu pływackiego.

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

Poziomy nauki pływania dla dorosłych

D1 – ćwiczenie podstawowych elementów takich jak nauka i rozwijanie równowagi, pływalności, prawidłowej pozycji w wodzie. Zrozumienie prawidłowej techniki pracy nóg oraz jej opanowanie w celu swobodnego przepływania 25m powtórzeń z deską, a następnie bez. Dokładanki do kraula i stylu grzbietowego.

D2 – osoby dobrze radzące sobie w wodzie głębokiej oraz swobodnie przepływające zadania z deską pływacką. Nacisk położony na swobodne oddychanie w kraulu oraz zwiększenie szybkości pływania poprzez poprawienie koordynacji i techniki pracy ramion zarówno stylu grzbietowego jak i kraula. Wprowadzenie do techniki tzw. stylów osi krótkiej tj. klasycznego oraz motylkowego. 

D3 – grupa o charakterze treningowym, w której większa objętość pływania ma na celu rozwinięcie wytrzymałości wysiłkowej, ale także poprawę kroku pływackiego. Ćwiczenia z wykorzystaniem wszystkich 4 stylów pływania. 

Lekcje indywidualne

Nauka pływania dla dorosłych 2

DLA 1 lub 2 OSÓB

Chcąc doskonalić swój warsztat lub pragnąc 100 procentowego skupienia uwagi instruktora/ trenera na Twojej osobie dajemy Ci możliwość umówienia się na godzinne zajęcia z jednym, z naszych prowadzących.

Czas trwania lekcji to 45 minut.

Spotkania odbywają się minimum raz w tygodniu, a zobowiązanie obejmuje cały semestr. Na większości pływalni do ceny należy doliczyć opłatę za wstęp uczestnika/ów. Dokładne informacje o cenach do sprawdzenia w poszczególnych naszych lokalizacjach.

W przypadku innych pływalni nie wymienionych na stronie prosimy o kontakt mailowy na info@swimple.pl

ZANIM SIĘ ZDECYDUJESZ

1. Rezerwujesz stałą godzinę w grafiku instruktora w semestrze

2. W miesiącu możesz przełożyć maksymalnie jedno spotkanie

3. W przypadku dłuższej niedyspozycji odrabianie zajęć jest możliwe także w grupach

4. Zajęcia nie odwołane na co najmniej 6h przed treningiem uznajemy za zrealizowane.

Przyspieszone kursy pływania

Nauka pływania dla dorosłych 3

CAŁKOWICIE OD PODSTAW

Dlaczego formuła przyspieszonego kursu? Ponieważ przed dołączeniem do regularnych zajęć w grupie naszym kursantom brakuje elementarnych umiejętności. Bez względu czy będziesz chciał kontynuować pływanie samodzielnie czy w sposób zorganizowany zostajesz wyposażony w świadomość zachowania się w wodzie, prawidłowego oddychania, kopnięcia oraz zawiosłowania w trzech podstawowych stylach pływania (kraul, żabka, grzbiet).

Zazwyczaj kurs obejmuje 5 spotkań pod rząd po 90 minut w wodzie.

Rezerwacja miejsc oraz więcej szczegółów – kliknij poniżej.