Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie

Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie

Bez znaczenia czy myślisz o rozpoczęciu nauki pływania, czy chcesz poprawić technikę. W szkole pływania swimple odnajdziesz rozwiązanie właściwe dla siebie.

Do wyboru masz 4 podstawowe formy szkolenia:

  1. naukę pływania w grupie semestralnej
  2. indywidualną naukę pływania
  3. przyspieszone kursy pływania
  4. obozy szkoleniowe

Grupowa nauka pływania

Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie 1

DLACZEGO NAUKA PŁYWANIA W GRUPIE JEST DLA CIEBIE DOBRA?

Szukając motywacji do pracy najczęściej potrzebujemy tej z zewnątrz. Wspólne treningi pływackie to dobry sposób aby wypracować w sobie nawyk regularnych wizyt na pływalni. Grupa buduje więź, a dobre relacje z trenerem oraz uczestnikami pozwalają złapać dystans do elementów przysparzających najwięcej trudności.

CZY TRENER BĘDZIE MIAŁ CZAS NA INDYWIDUALIZACJĘ?

Każdy z nas jest inny, dlatego nauka pływania dla dorosłych w Warszawie będzie przebiegała zgodnie z Twoimi możliwościami i preferencjami. Nie zmuszamy, a zachęcamy :) Dzięki zajęciom w maksymalnie 6-osobowych grupach instruktor ma możliwość dokładnie, krok po kroku przeprowadzić Cię przez cały kurs, nawet jeśli dołączysz w trakcie jego trwania. Zawsze możesz też liczyć na rady kolegów i koleżanek z grupy. Zazwyczaj mieli podobne problemy jak Ty :)

OD CZEGO ZACZYNAMY NAUKĘ PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH W WARSZAWIE?

Dorośli naukę pływania rozpoczynają od opanowania własnego ciała w wodzie, ponieważ siła wyporu działająca na Nas powinna przekładać się na jakość i komfort pływania.

Ćwiczący uczą się prawidłowej technicznie pracy nóg i ramion poszczególnych stylów pływackich.

Aby ujednolicić szybkość poruszania się na torze prowadzący chętnie stosują na zajęciach płetwy oraz rurki czołowe do treningu pływackiego. Tam gdzie jest to uzasadnione wspomagamy się również słuchawkami do komunikacji podwodnej.

Jeżeli interesuje Cię kompletny program szkolenia dorosłych to podział naszych grup jest dostępny w zakładce programy nauczania pływania.

NAUKA PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH WARSZAWA – JAK SIĘ ZAPISAĆ?

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy (chyba, że wydarzy się kolejna pandemia ;)

Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie - lekcje indywidualne

Nauka pływania dla dorosłych

KOMU DEDYKUJEMY ZAJĘCIA INDYWIDUALNE?

Jest kilka sytuacji w których lekcje indywidualne przynoszą zdecydowanie większe korzyści niż grupa. Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na swoje możliwości, ograniczenia i ewentualne doświadczenia z wodą z przeszłości.

Jeżeli obawiasz się wody, masz duży opór przed zanurzeniem się pod powierzchnię lub wypuszczeniem powietrza do wody to spotkanie 1 na 1 zdecydowanie pozwoli ci nabrać pewności siebie. Czasami pokonanie psychicznej bariery pozwala rozwinąć pływakom skrzydła, dlatego zawsze staramy się zebrać od Ciebie jak najlepszy wywiad przed umówieniem pierwszej wizyty na pływalni.

Czas trwania lekcji to zazwyczaj 45 minut.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu o ustalonej porze. Wyjątek stanowią wakacje, kiedy grafik może być bardzo elastyczny.

CZY PONOSZĘ DODATKOWE KOSZTY ZWIĄZANE Z INDYWIDUALNYMI LEKCJAMI PŁYWANIA?

Na większości pływalni do ceny należy doliczyć opłatę za wstęp uczestnika/ów. W przypadku zajęć prowadzonych na wynajętym przez nas torze pływackim opłata basenowa będzie już wliczona w koszt nauki pływania. Dokładne informacje o cenach i ewentualnych dopłatach znajdują się w zakładce cennik/grafik dla każdej lokalizacji osobno.

W przypadku innych pływalni nie wymienionych na stronie prosimy o kontakt mailowy na info@swimple.pl

ZANIM SIĘ ZDECYDUJESZ

1. Rezerwujesz stałą godzinę w grafiku instruktora w semestrze, dlatego bądź gotowy na poświęcenie wolnego czasu przez minimum 3-4 miesiące.

2. W miesiącu możesz przełożyć maksymalnie jedno spotkanie, a tam gdzie nie będzie możliwe ich przełożenie możemy zaproponować Ci odrobienie zajęć z grupą.

3. W przypadku dłuższej niedyspozycji odrabianie zajęć jest możliwe także w grupach.

4. Zajęcia nie odwołane na co najmniej 6h przed treningiem uznajemy za zrealizowane i zostaniesz obciążony pełną kwotą.

Przyspieszone kursy pływania dla dorosłych w Warszawie

Nauka pływania

CZYM SĄ NASZE PRZYSPIESZONE KURSY PŁYWANIA?

Mówimy w tym przypadku o nauce pływania od całkowitych podstaw w skondensowanej formie.

Dlaczego formuła przyspieszonego kursu? Ponieważ przed dołączeniem do regularnych zajęć w grupie naszym kursantom brakuje elementarnych umiejętności. 

Bez względu czy będziesz chciał kontynuować pływanie samodzielnie czy w sposób zorganizowany zostajesz wyposażony w świadomość zachowania się w wodzie, prawidłowego oddychania, kopnięcia oraz zawiosłowania w trzech podstawowych stylach pływania (kraul, czyli dowolny, grzbietowy i klasyczny, tzw. żabka).

Zazwyczaj kurs obejmuje 5 spotkań pod rząd po 90 minut w wodzie.

Rezerwacja miejsc oraz więcej szczegółów – kliknij poniżej. 

Jeżeli nie widzisz dostępnych terminów to znaczy iż nie jesteśmy w stanie zapewnić obiektu na potrzeby szkolenia. Jeżeli chcesz abyśmy Cię poinformowali o uruchomieniu zapisów zostaw nam wiadomość.