Ochota Trojdena

Grafik

Zajęcia w lokalizacji przy ul. Trojdena poprowadzi Maciej Raban. Do Państwa dyspozycji są środy i piątki oraz godziny przedpołudniowe w pozostałe dni w tygodniu.

Aby dołączyć do zajęć prosimy o kontakt z biurem w celu umówienia terminu. Wkrótce zamieścimy również dynamiczny kalendarz z tej lokalizacji.

Wszystkie zapytania prosimy kierować poprzez email.

Najważniejsze informacje o tegorocznej rekrutacji znajdziecie tutaj

O pływalni

Basen olimpijski

 • 10 torów pływackich 50m
 • temp. wody ok. 27 st. C.
 • głębokość od 2,0-2,1 m
 • szatnia damska i męska (brak szatni rodzinnej)
 • ostatnie wejście – godzina 19:15 na 30 minut.

Basen rozgrzewkowy

 • 4 tory 25m
 • temp. wody ok. 30 st. C.
 • głębokość od 1,0 m do 1,35 m

Nasza oferta zajęć pływackich w Warszawie przy ulicy Trojdena:

 • indywidualna nauka pływania dla dorosłych
 • indywidualna nauka pływania dla dzieci
 • zajęcia dwójkowe dla dzieci
 • zajęcia dwójkowe dla dorosłych
Ochota Trojdena 1

CENNIK 2023/24

DwójkoweIndywidualne
45 min.90 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- 45 minut w wodzie
- zajęcia w grupie dwuosobowej
- cena dotyczy jednej osoby
- podana cena nie zawiera biletu wejścia na basen

160 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- zajęcia indywidualne
- podana cena nie zawiera biletu wejścia na basen

30 min.70 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- 30 minut w wodzie
- zajęcia w grupie dwuosobowej
- cena dotyczy jednej osoby
- podana cena nie zawiera biletu wejścia na basen

110 zł/zaj.


- płatne za rok lub w ratach
- zajęcia indywidualne
- podana cena nie zawiera biletu wejścia na basen

 WSZYSTKICH NOWYCH UCZESTNIKÓW OBOWIĄZUJE JEDNORAZOWA OPŁATA WPISOWA 120 ZŁ.

Obowiązujące zniżki: 5% za płatność z góry za rok | 5% dla rodzeństwa | 5% za zaj. 2x w tygodniu | 5% za polecenie (jednorazowo). Zniżki się sumują i dotyczą wszystkich zajęć.

Sprawy organizacyjne - nauka pływania Warszawa Ochota Trojdena

Rezerwacja jedynie w 3 krokach!

1. Zapytaj o miejsca (info@swimple.pl)

2. Potwierdź rezerwację

3. Przyjdź na zajęcia i nie zapomnij o dobrym humorze! :)

Opinie

Izabela SulkowskaIzabela Sulkowska
14:05 14 Jun 22
Jesteśmy bardzo zadowoleni z ze szkoły SWIMPLE szczególnie ze względu na elastyczne terminy i bardzo miłą Panią trenerkę;) Mój 9latek pływa juz bardzo fajnie dzięki SIMPLE, gorąco polecam!
Łukasz KobierskiŁukasz Kobierski
12:17 14 Jun 22
Chodzę na zajęcia pływackie dla dorosłych. Dobra atmosfera i rzetelni instruktorzy. Jeśli chcesz nauczyć się pływać, lub szlifować detale pływackie, to jest dobre miejsce.
Adela ProchyraAdela Prochyra
11:42 14 Jun 22
Zdecydowanie polecam tę szkółkę pływania. Profesjonalna i bardzo przyjazna. Moja córka bardzo chętnie chodzi na zajęcia i widzę, że robi postępy.
Paweł ChełstowskiPaweł Chełstowski
11:02 14 Jun 22
Nauka pływania prowadzona przez trenerów Swimple przynosi oczekiwane rezultaty i to się najbardziej liczy. Brakowało mi kontaktu z trenerem. Byłoby miło, gdyby raz na jakiś czas trener prowadzący zajęcia pływackie znalazł czas na krótkie spotkania z rodzicami dzieci uczących się pływać.
Monique WMonique W
08:35 14 Jun 22
Jestesmy bardzo zadowoleni z instruktorów nauki pływania ze szkoły Swimple. Ich profesjonalizm, cierpliwość, wyrozumiałość, ale też dyscyplina pozwoliła naszej córce bardzo szybko podnieść umiejętności pływackie. Możliwość zdawania na kartę pływacką - bardzo fajna inicjatywa!Zajęcia tematyczne z powodu różnych okazji, typu Dzień Dziecka czy Mikołajki i drobne upominki, sa bardzo miłe i motywujące dla dzieci.Co roku korzystamy ze szkoly Swimple na basenie przy ul. Namysłowskiej i zamierzamy kontynuować naukę w kolejnych latach.
Ala Sz.Ala Sz.
08:35 14 Jun 22
Trafiliśmy do szkoły Swimple z polecenia i wciąż uważam, że to świetna decyzja. Syn uczęszcza na zajęcia od roku i jest bardzo zadowolony. Kontynuujemy zajęcia w lipcu, a potem po przerwie wakacyjnej wracamy we wrześniu. Instruktorzy są świetni w swoim fachu :)
Tomasz JuranekTomasz Juranek
15:35 20 Jul 21
Świetna szkoła pływania. Dzieciaki chodzą już drugi rok i naprawdę widać postępy w nauce pływania. W dodatku za każdym razem bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Bardzo polecam dla wszystkich którzy chcą aby ich dzieci nauczyły się pływać.
Renata KaRenata Ka
20:51 22 Jun 21
Polecam Swimple ! Dzieci (x2) zadowolone i zaopiekowane; fantastyczna relacja z trenerami (bardzo zaangażowani i z indywidualnym podejściem do każdego dziecka). Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu prowadzących zajęcia oraz szkołę - kontakt telefoniczny, mailowy, bezpośredni - w możliwie najkrótszym czasie i zawsze pomocni. Zostajemy na następny rok ;)
Weronika ŁobaczWeronika Łobacz
12:23 22 Jun 21
Trafiliśmy do szkoły Swimple przez przypadek, ale to był naprawdę szczęśliwy traf :) Synek (5 lat) z natury mocno introwertyczny i z trudem przełamujący się w "zostaniu samemu" z "obcym'" nauczycielem spotkał się w Swimple z bardzo ciepłym przyjęciem już od pierwszych chwil. Choć korzystaliśmy z różnych ofert zajęć pozalekcyjnych, nasze dziecko na pierwszym miejscu stawia pływanie w Swimple, a my z dumą obserwujemy jakie efekty przyniosła nauka pływania od zupełnych podstaw u 5-latka - choć pandemiczne lockdowny mocno okroiły ilość planowanych zajęć. Na duży plus zasługuje też to, że zajęcia odbywają się w malutkich grupkach, a także bardzo przyjazna opcja odrabiania zajęć w wielu lokalizacjach. Jesteśmy wdzięczni, że trafiliśmy na Swimple i niezdecydowanym rodzicom mocno polecamy dać szansę tej szkole :)
Ilona RodzeńIlona Rodzeń
16:30 21 Jun 21
Simple to najlepsza szkoła. Mają super instruktorów którzy potrafią pracować z dziećmi( z tymi małymi i z tymi dużymi). Tworzone są małe grupy gdzie instruktor pływa razem z uczniami i lekcje wykorzystuję w 100%. Dzieci sie bawią i uczą a rodzice widzą efekty:)Polecam 👍
Ola RekOla Rek
16:28 21 Jun 21
Perfekcyjna szkoła pływania. Córka zaczęła chodzić w zerówce, teraz w pierwszej klasie bardzo fajnie pływa i uwielbia wodę, robi szybkie postępy. Wspaniała praca instruktorów, którzy mają świetne podejście do dzieciaków. Nauka, zabawa, bardzo fajne relacje. Zajęcia w grupkach do 4 dzieci, dobranych wiekowo i wg stopnia zaawansowania. Do tego rozmaite eventy, urozmaicające i integrujące. Bardzo dobry kontakt, szybkie odpowiedzi, indywidualne podejście. Absolutnie polecam!
js_loader

Dane do przelewu

SWIMPLE SP. Z O.O.

UL. KRASIŃSKIEGO 67A/213, 01-755 WARSZAWA

Numer konta ING:

49 1050 1025 1000 0090 8125 5607

Regulamin

Zapoznaj się z obowiązującym regulaminem przed przystąpieniem do pierwszych zajęć.