Zapisy na rok szkolny 2023/24

Zapisy na naukę pływania w roku szkolnym 2023/24

Szanowni Państwo,

pierwszą rekrutację dla ubiegłorocznych uczestników mamy za sobą i jesteśmy gotowi na przyjęcie Waszych zgłoszeń.

Zanim jednak skierujecie do nas swoje zapytania prosimy uważnie prześledzić poniższe informacje, które ułatwią zapisy.

 • Zapisy ruszą od poniedziałku 28 sierpnia
 • Na naszej stronie dla każdej z lokalizacji (swimple.pl -> menu -> baseny) opublikujemy dynamiczny kalendarz z grafikiem dostępnych zajęć grupowych. Po wybraniu interesującej grupy rozwiną się szczegółowe informacje z ceną za cały rok, liczbą zajęć, dniami wolnymi, prowadzącym, liczbą dostępnych miejsc oraz krótką opisową charakterystyką wybranego poziomu.
 • Zapisy na zajęcia indywidualne przyjmujemy wyłącznie mailowo.
 • Przed przystąpieniem do zapisów obowiązkowo zapoznajcie się z naszymi poziomami pływania. Możecie też skorzystać z krótkiego pretestu, aby wstępnie określić odpowiednią grupę.  Poziomy zaawansowania dla dorosłych znajdują się tutaj.
 • Przed rozpoczęciem semestru w dniach 4-8 września odbędą się Dni otwarte w dwóch naszych lokalizacjach – Namysłowska (poniedziałek, środa, piątek) oraz Niegocińska (wtorek i czwartek). Zapraszamy wszystkich bez zobowiązań na zapoznanie z nami oraz sprawdzenie swoich umiejętności pod okiem naszych specjalistów. Szczegółowe informacje o dniach otwartych zamieścimy na naszej stronie www w najbliższy poniedziałek.
 • W dzielnicach Żoliborz i Bielany oferujemy również zajęcia z dowozem na basen w godzinach świetlicowych (warunek konieczny komplet 6-7 uczestników do odebrania z jednej placówki edukacyjnej).

JAK FUNKCJONUJE NASZA SZKOŁA?

 • Zapisy zbieramy na cały rok szkolny od 16 września do 15 czerwca z przerwami świątecznymi i na ferie zimowe.
 • Pracujemy z wykorzystaniem systemu rezerwacji Activenow (wgląd w aktualne zajęcia, płatności online, zgłaszanie nieobecności, informacje o postępach uczestników, kontakt z prowadzącymi i wiele więcej).
 • Dostęp zostanie nadany po zaakceptowaniu zgłoszenia do grupy.
 • Uczestnik może zrezygnować z zajęć w trakcie trwania roku pamiętając o zachowaniu 30 dniowego okresu wypowiedzenia.
 • Nieobecności na zajęciach należy zgłaszać wyłącznie poprzez platformę Activenow na co najmniej 6h przed zajęciami.
 • W roku szkolnym będzie można odrobić 5 zajęć. Każdą zgłoszoną nieobecność można odrobić w przeciągu 30 dni od jej zgłoszenia.

PŁATNOŚCI I ZNIŻKI

 • Cennik na ten rok szkolny można sprawdzić na stronie internetowej www.swimple.pl. po wybraniu odpowiedniej lokalizacji w zakładce „Baseny”.
 • Opłaty za uczestnictwo dotyczą okresu rocznego, a nie pojedynczych zajęć (dotyczy to także lekcji indywidualnych).
 • Każdego nowego uczestnika Swimple obowiązuje jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 120 zł (nie dotyczy dorosłych).
 • Osoby decydujące się na jednorazową płatność otrzymają 5% zniżki. Aby z niej skorzystać wystarczy poinformować nas o tym fakcie, abyśmy mogli ją przypisać. Płatność należy dokonać do końca września przez system ActiveNow lub przelewem tradycyjnym.
 • Zniżki w wysokości 5% są również przewidziane dla rodziny (brat/siostra rodzona, tata/mama/babcia), dla osób uczestniczących w zajęciach 2 razy w tygodniu oraz za poleconą osobę, która po raz pierwszy zapisze się do naszej szkoły.

Płatności ratalne nie są możliwe do ustawienia w Activenow z przyczyn technicznych i ograniczeń systemowych, dlatego można je opłacać wyłącznie przelewem tradycyjnym.

Płatność widoczną w systemie ActiveNow należy podzielić na 7 równych rat płatnych:

I rata – do końca września
II rata – do końca października
III rata – do końca listopada
IV rata – do końca stycznia
V rata – do końca lutego
VI rata – do końca marca
VII rata – do końca kwietnia

Swimple Sp. z o.o.
49 1050 1025 1000 0090 8125 5607
W tytule podając imię i nazwisko uczestnika, basen oraz numer raty.

Gdyby pojawiły się dodatkowe pytania/wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Grafik grup pływackich 2023/24

Poniżej znajduje się dynamiczny kalendarz naszych grup. Po wybraniu odpowiednich filtrów (lokalizacja, poziom, prowadzący…) wyświetlą się wyniki spełniające zadane kryteria. Po wybraniu konkretnej grupy wyświetlą się szczegółowe informacje z możliwością zapisania się poprzez kalendarz. 

Wakacje w pełni, ale spieszymy z informacjami na nadchodzący sezon pływacki. Na naszych stronach zostały opublikowane cenniki na nowy rok szkolny. Aktualne obowiązują jeszcze przez wakacje. 

Zapisy do grup i na terminy indywidualne rozpoczniemy od skontaktowania się z ubiegłorocznymi pływakami po 15 sierpnia 2023 r.

W dniach 21-25 sierpnia klienci kontynuujacy pływanie będą mieli pierwszeństwo przy zapisach do grup. 

Nowych uczestników zajęć zapraszamy do zgłoszeń poprzez poniższy formularz. Po 26 sierpnia dostaniecie od nas przypomnienie na swój adres mailowy z informacją o uruchomieniu oficjalnych zapisów na naukę pływania w roku szkolnym 2023/24.

  Jeżeli zastanawiasz się na jaki poziom umiejętności pływackich kwalifikuje się Twoje dziecko uzupełnij krótki pretest. W przypadku wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji.

  Przyspieszony kurs pływania dla dorosłych
  Termin 4-8 września 2023 (Praga Północ oraz Mokotów)

  Skontaktuj się z nami!

  Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

  Kontakt

  Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!