Instruktor pływania Warszawa

Trener pływania w Warszawie

Nasi instruktorzy pływania współpracują z osobami o różnym poziomie umiejętności. Znasz podstawy, ale chcesz doskonalić swoją technikę, by móc trenować wyczynowo? A może chcesz przełamać lęk przed wodą i zacząć stawiać pierwsze kroki pod okiem specjalisty? Zespół Swimple w obu przypadkach gwarantuje profesjonalną pomoc. 

Indywidualna nauka pływania dla dzieci

Jeśli chcesz podjąć naukę i osiągnąć znaczne postępy w krótkim czasie, dobrym rozwiązaniem są lekcje indywidualne. Możesz liczyć na dostosowany do Twoich oczekiwań plan treningowy, przygotowany przez doświadczonego specjalistę. Ceniony trener pływania w Warszawie zapewni Ci solidne wsparcie w przyswajaniu prawidłowej techniki różnych stylów pływackich. Postaw na mającego wieloletnie doświadczenie trenera! Polecany instruktor pływania w Warszawie motywuje swoich kursantów, by wytrwale dążyli do zamierzonych celów. Pływacka pasja i zaangażowanie udzielają się uczestnikom zajęć, pozwalając im osiągać zachwycające postępy na basenowych torach. 

Indywidualna nauka pływania dla dorosłych

Wiemy, jak trudno znaleźć dobrego specjalistę, dlatego bardzo szanujemy naszych instruktorów i ich czas.

Nasza kadra to:

  • absolwenci studiów pedagogicznych,
  • byli sportowcy,
  • instruktorzy przygotowani merytorycznie i praktycznie do prowadzenia ciekawych i efektywnych zajęć.

Każdego z nas wyróżniają inne cechy, ale jedną mamy wspólną – kochamy pływanie. Będzie nam niezmiernie miło poznać i Ciebie! :)

Oto nasi instruktorzy – dobrzy ludzie, wykonujący jeszcze lepszą pracę!

Piotr Litkowicz

Pomysłodawca szkoły pływania Swimple, absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, menedżer sportu, instruktor pływania i ratownik WOPR, instruktor BLS/AED.

„Wyznając zasadę, że pływać każdy może… myślę także o Tobie. Pracując nad projektem szkoły pływania Swimple realizuję swoją pasję jaką jest nauczanie pływania. Mając wiele własnych doświadczeń ze strachem przed wodą zapewniam, że walka z żywiołem jest do wygrania, ale najpierw należy ją podjąć.”

Justyna Litkowicz

Pani kierownik przez wielkie K ;) W zespole Swimple koordynuje nasze basenowe zmagania, kiedy jesteśmy pochłonięci prowadzeniem zajęć.

W przerwach semestralnych głównodowodząca naszym obozom sportowym (pomysł – projekt – realizacja).

Instruktorka aqua aerobiku, korektywy i narciarstwa zjazdowego, a także tak jak większość z nas absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Jedna z niewielu osób na tym świecie, która wie czego chce i konsekwentnie dąży do celu – ciężki przeciwnik w walce na argumenty :)

Anna Dąbrowska

Jak pogodzić obowiązki domowe przy trójce dzieci ze swoją pasją? 

Ani się to udało. Wspiera nasze codzienne działania przy zapisach, kontakcie z Wami, fakturach, płatnościach i wszystkim tym, czym często nie dajemy rady zająć się osobiście. 

Jej życiową zajawką jest pływanie dorosłych, czyli Mastersów oraz tematyka związana z zajęciami w wodzie dla niemowląt. 

Pogodna i uśmiechnięta osoba, która chętnie odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Jakub Prus

Instruktor pływania, młodszy ratownik WOPR, absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektrycznego; prawdziwy rzemieślnik w pływaniu, który swoją cierpliwością i spokojem zaraża bardziej niż sam Ghandi.

Były zawodnik MKS Delfinek Łuków (Mistrz Polski 2002 na dyst. 400m dowolnym) i UKS Skarpa Lublin (Mistrz Polski 2004 na dyst. 4x200m dowolnym) oraz AZS Politechnika Warszawska.

Julia Szulecka

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, trener pływania II klasy, ratownik WOPR.

Wulkan śmiechu i energii. Jeśli dzisiaj Tobie tego brakuje to wiesz kto wyrabia za Ciebie normę. Nie czujesz się pewnie w wodzie? Po lekcjach z Julią z pewnością się to zmieni.

Patrząc na zawodowych pływaków dyscyplina sportu jaką jest pływanie wydaje się być banalna. Poprawka, nie musisz być pływakiem aby osiągnąć taki efekt. Wątpliwości? Wystarczy rzut oka na jej technikę pływania w czysto kobiecym wydaniu.

Artur Dawid Weremiewicz

Instruktor pływania i kulturystyki związany – a jakżeby inaczej – z warszawską Akademią Wychowania Fizycznego. Magister kierunku wychowanie fizyczne czyli w żargonie rodziców i dzieci – „Pan od fikołków” – jak my wszyscy (prawie ;)

W pełni zaangażowany i oddany swojej pracy. Każde jego zajęcia prowadzone są z wielkim sercem i uśmiechem.

Jako miłośnik sportów ekstremalnych nie boi się wyzwań i lubi sprawdzać swoje granice. Na zajęciach dzieci nie mogą się z nim nudzić :)

Albert Paderewski

Nauczyciel wychowania fizycznego… brzmi nijako? Zapewne, ale rzeczywistość lubi płatać figle. Jego praca cieszy oczy bez względu na to czy obserwuje ją specjalista w dziedzinie, czy kompletny laik.

Cały czas szuka nowych rozwiązań i dąży do perfekcji. Prawdziwy zawodowiec nie pozbawiony poczucia humoru i dystansu do siebie.

Absolwent Akadmii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, instruktor pływania i narciarstwa zjazdowego. Wychowawca/opiekun na wyjazdach letnich i zimowych.

Paweł Matysik

Absolwent warszawskiej AWF, trener pływania II klasy z wieloletnim stażem na tym stanowisku w Białołęckim Uczniowskim Klubie Sportowym, uwielbiany przez dzieci i podziwiany za spokój i wytrwałość przez dorosłych.

Kto wątpił w stwierdzenie „po czynach go poznacie” przekona się w praktyce co znaczą te słowa. Trener i człowiek z pasją pływania, czyli odpowiednia osoba na właściwym stanowisku.

Instruktor pływania Warszawa 4

Sebastian Leśniak

Z Sebastianem znamy się od dawna, lecz dopiero teraz udało nam się namówić go na podjęcie się szkolenia pływackiego.

Jak przystało na pedagoga z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu młodzieży potrafi szybko dostosować formę prowadzenia zajęć do sytuacji, bez względu na wiek podopiecznych :)

Absolwent wychowania fizycznego AWF w Białej Podlaskiej, trener II klasy pływania.

Prywatnie tata dwójki dzieci i zapalony uczestnik wszelkich rowerowych wyścigów po górach oraz hobbystycznie eksplorator wodnych głębin :)

Instruktor pływania Warszawa 5

Damian Kańczukowski


Damian dołączył do naszego zespołu niedawno (wrzesień 2018r), ale zdążył sobie zaskarbić serca swoich podopiecznych zarówno tych młodych jak i przeżywających swoją drugą młodość ;)

Czynny zawodowo nauczyciel wychowania fizycznego i trener pływania z wieloletnim stażem. Stale się szkoli, bo sam jest głodny wiedzy na temat „tajemnej sztuki” pływania :)

Ukończył wydział WF na Uniwersytecie Rzeszowskim. Wierny kibic piłki ręcznej.

 

Instruktor pływania Warszawa 6

Marcin Siwik

Absolwent wydziału fizjoterapii warszawskiej AWF oraz instruktor pływania.

Marcin i pływanie to w zasadzie jedno – ostatnio jednak wychodzi spod swojego parasola i próbuje sił w bieganiu oraz zaczął częściej wskakiwać na dwa kółka. Ciekawe co planuje ;)

Jego najmłodsi Swimple’owi podopieczni uwielbiają go za otwartość, wyrozumiałość i olbrzymie serce. My wiemy, że przy tym wszystkim stara się przekazać to co w pływaniu najlepsze. Jeden z najbardziej zapracowanych instruktorów w szkole. Trzymamy kciuki za skuteczną regenerację w chwilach wolnych od zajęć i treningów :)

Michał Andruszkiewicz

Dziwnym zbiegiem okoliczności Białostoczczyzna i Ziemia Suwalska obfituje w doświadczonych instruktorów i trenerów pływania. Michał co prawda wyrywa nam się z ram „Pana od WFu” jednak świetnie sobie radzi w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Student wydziału prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Instruktor pływania z wyboru.
Wyzwania i trudne przypadki nie są mu obce :)

Marcin Bar

Ze sportem mu do twarzy. Trener pływania oraz piłki wodnej. Trener kadry waterpolo, czynny nauczyciel WF.

Ciężka praca to jego chleb powszedni. Z uśmiechem na twarzy i zawsze dobrą energią dzieli się doświadczeniem ze wszystkimi adeptami niezależnie od wieku. 

W jego słowniku nie istnieje to „niemożliwe, tego się nie da zrobić”. Wszystko jest kwestią czasu i sumiennej pracy nad sobą.

.

Michał Mech

„Misiek” jest uosobieniem dystansu do siebie z nieprzeciętnymi umiejętnościami. Niech nikogo nie zwiedzie jego niepozorna „figura”, bo potrafi zawstydzić niejednego młodego sportowca.

Na jego zajęciach sumienna praca uczestnika zawsze znajduje odzwierciedlenie w dobrej zabawie oraz partnerskiej relacji. Młody duchem i zawsze podążający za młodzieżowymi trendami.

Na swimplowych wyjazdach opiekun od zadań specjalnych ;)

.

Weronika Bargiel

Chodzący wulkan energii? Tak to ona. Uśmiech i pozytywne nastawienie do życia to jej cechy wyróżniające. 

Weronika jest absolwentką kierunku turystyka i rekreacja, ale świetnie radzi sobie w warunkach basenowych nawiązując szybko dobre relacje ze wszystkimi swoimi podopiecznymi.

Na swimplowych obozach „ogarniacz” numer 1. 

Patrycja Cichocka

.

Maciej Raban

16-krotny medalista mistrzostw polski (7 pierwszych miejsc). Reprezentant Polski w pływaniu, 7 medali mistrzostw międzynarodowych (jeden mistrzowski). Ratownik WOPR + KPP.

Tutaj należałoby postawić kropkę ;)

Prywatnie człowiek zaangażowany i godny zaufania. Czynnie uprawia sporty siłowe co, jak nie ukrywa, daje mu co najmniej tyle radości co pływanie.

Początek jego pływackiej kariery wiązał się z przełamaniem swoich lęków przed wodą, dlatego wie jak sobie z nimi radzić. Pływanie stało się częścią jego życia jako zalecenie zdrowotne ortopedy – dziękujemy doktorze :)

Filip Prus

.

Michał Kłodnicki

.

Bartosz Antczak

.

Jakub Malinowski

.

Jesteś instruktorem?

Dołącz do naszego zespołu. Kogo poszukujemy?
- osób z pasją do wody i pedagogicznym podejściem do podopiecznych
- ludzi samodzielnych i szukających odpowiedzi, ciekawych życia i świata, rozwijających własny warsztat i zainteresowania
Co mamy do zaproponowania? Doświadczoną kadrę, która zawsze jest otwarta aby pomóc z problemami, najnowszą technologię wspierającą nas w pracy oraz sprawdzony system dobierania uczestników do grup - staramy się aby były jak najbardziej jednorodne dbając tym samym o rozsądną liczebność.
Na koniec czeka Cię uczciwe wynagrodzenie za włożony wysiłek w przekazywanie i zarażanie pasją innych :D

Chcesz wiedzieć, co mówią o nas inni?

Nie ma problemu! Sprawdź opinie na nasz temat, wystawione przez osoby zadowolone z naszej współpracy. Dołącz do nas i przekonaj się, jak umiejętnie łączymy naukę z zabawą.

Opinie