Nauka pływania dla dzieci Warszawa

Nauka pływania dla dzieci w Warszawie

Nauka pływania dla dzieci to niewątpliwie proces, który wymaga poświęcenia ze wszystkich stron, dlatego w Swimple mamy odpowiedni PLAN

Autorski program i system motywacyjny nauki pływania dla dzieci w Warszawie

Nauka pływania dla dzieci

Nauka pływania to tak jak nauka języka obcego długotrwały proces.

Nie bez powodu mówi się o zanurzeniu w języku. To co przyspiesza naukę to czas spędzony w obcym dla uczestnika zajęć środowisku tzn. wodzie. Do tego potrzebna jest powtarzalność i regularność wizyt na pływalni.

Nasz system szkolenia dzieci opiera się na 5 poziomach zaawansowania (oswajanie, sekcja A, B, C oraz D) oraz grupach pośrednich. Pierwszy etap to zapoznanie się ze środowiskiem wodnym, nabycie pewności siebie, a ostatni – opanowanie najtrudniejszego dla większości stylu motylkowego.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej o umiejętnościach zdobywanych na każdym z poziomów poznaj nasze programy nauczania pływania tutaj.

Ukierunkowany system szkolenia to także system motywacyjny dla uczestników. Dzieci otrzymują od nas karty z naklejkami do samodzielnego wypełniania za poczynione postępy. Informacje o zdobytych umiejętnościach są aktualizowane w systemie Activenow przez instruktorów, dzięki czemu Rodzic łatwo orientuje się w drodze jaką dotychczas przebyło dziecko w swojej pływackiej karierze.

Za każdą uzupełnioną kartę wręczamy certyfikaty ukończenia odpowiedniego poziomu pływania.

Zastanawiasz się, na który poziom kwalifikuje się Twoje dziecko? Wypełnij pretest umiejętności pływackich i sprawdź :)

Nauka pływania dla dzieci Warszawa – małe grupy szkoleniowe oraz instruktor w wodzie

Nauka pływania dla dzieci

Czy można naginać czasoprzestrzeń? Tego nie wiemy, ale czas poświęcony każdemu uczestnikowi jest kluczowy w procesie szkolenia pływackiego.

W kameralnych grupach (max 4 os. – zajęcia 30 min. i max 6 os. zajęcia 45 min.), które oferujemy każdy może liczyć na indywidualne wsparcie trenera.

Najmłodsi uczestnicy na początkowym etapie nauczania mają instruktorów na wyciagnięcie ręki zwiększając tym samym ich komfort i poczucie bezpieczeństwa. 

Słuchawki podwodne

Słuchawki podwodne

Prowadzenie zajęć z brzegu pływalni nie musi oznaczać mniejszej kontroli nad poprawnością wykonywanych zadań w wodzie.

Starsze dzieci otrzymują od prowadzących słuchawki dzięki, którym polecenia trenera dotrą do ich uszu nawet będąc 1,5m pod powierzchnią wody. 

O ile przyjemniejsza staje się rozgrzewka jeśli w tych samych słuchawkach popłynie muzyka…:)

Imprezy sportowe

Nauka pływania dla dzieci

Każdy uczestnik naszych zajęć otrzymuje dostęp do organizowanych przez nas wewnętrznych imprez sportowych w Warszawie.

Rodzinna Sztafeta Mikołajkowa to zaproszenie do wspólnego uczestnictwa w naszym pływackim świecie. Każde biorące udział w zabawie dziecko będzie musiało zaprosić do współpracy jednego z rodziców lub dziadków.

Z okazji dnia dziecka w naszych wszystkich lokalizacjach królują zabawy – w końcu nauka pływania dla dzieci w Warszawie to także mnóstwo powodów do radości i harców 😊

W  Mistrzostwach Swimple, które organizujemy na zakończenie roku tuż przed wakacjami nie ma przegranych. Udział biorą zarówno 4 latki płynąc z makaronem w asyście instruktorów jak i młodzież, która doskonali wszystkie style pływania.

Niewymuszone emocje i rodzinna atmosfera pomimo wiszącej w powietrzu rywalizacji. Swimple to zawsze więcej niż tylko lekcje pływania.

Nauka pływania dla dzieci Warszawa – System ActiveNow

W codziennym funkcjonowaniu szkoły wykorzystujemy technologie nie tylko w trakcie zajęć, ale również w organizacji roku szkolnego. Uczestnicy posiadają wirtualne konta, które służą Rodzicom do zarządzania obecnościami, odwołaniami, płatnościami oraz kontaktu ze szkołą lub prowadzącym zajęcia. 

Dzięki Activenow można również opłacić należności online.

Kadra na medal

Bez naszych trenerów wszystko powyżej byłoby wyłącznie marketingową papką. Nad realizacją programu, bezpieczeństwem, atmosferą zajęć czuwa kadra.

Od ich podejścia, zaangażowania, zrozumienia dzieci zależy sukces i powodzenie całego procesu nauki pływania w Warszawie.

Praca ze wszystkimi i każdym z osobna to zaszczyt. Poznacie nas zaglądając na stronę poświęconą instruktorom.

Sprawdź co może Ci dać nauka pływania dla dzieci Warszawa

Aktualna lista grup