Praca dla instruktora/trenera pływania

Kogo szukamy?

Praca z dziećmi jest specyficzna i trudna, dlatego zależy nam na pedagogach, którzy są świadomi indywidualnych potrzeb swoich podopiecznych.

Stanowisko nauczyciela/instruktora/trenera oznacza odpowiedzialność i samoorganizację w pracy. Jako klub aktywnie wspieramy kadrę w kontaktach z rodzicami, jednak w indywidualnych przypadkach oczekujemy profesjonalnej komunikacji na linii rodzic-nauczyciel-dziecko lub uczestnik-trener.

Kim jesteśmy?

Działamy od 2011 roku w kilku lokalizacjach w Warszawie. Od 2021 roku funkcjonujemy jako licencjonowany klub pływacki Swimple i chcielibyśmy rozwijać się dalej sportowo. Dołączając do zespołu stajesz się częścią rodziny, której zależy na utrzymaniu długoletniej więzi i obopólnych korzyściach.

Jak pracujemy?

Pracujemy z dziećmi już od 4 roku życia, młodzieżą i dorosłymi. Na początkowym etapie nauczania zajęcia prowadzimy z wody.

Wraz ze wzrostem kompetencji pływackich możemy sobie pozwolić na pracę z lądu. Do Waszej dyspozycji oddajemy słuchawki do podwodnej komunikacji z pływakami (dostępne w każdej naszej lokalizacji).

Priorytetowa pozostaje nauka techniki pływania, także w grupach sportowych oraz dążenie do tzw. „life long swimming”.

Jakie są minimalne wymagania?

  • Ukończony kurs instruktora pływania
  • Doświadczenie pływackie lub bardzo dobra umiejętność pływania (nienaganny pokaz w wodzie i na lądzie)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, ale przede wszystkim pedagogiczne podejście.
  • Znajomość metodyki nauczania wszystkich 4 stylów pływackich wraz z nawrotami i skokami startowymi.
  • TRENERZY – doświadczenie zawodnicze lub znajomość obciążeń treningowych na poszczególnych szczeblach rozwoju psychomotorycznego zawodnika

Co będzie mile widziane?

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – nie koniecznie w celu samego prowadzenia zajęć, ale pogłębiania wiedzy specjalistycznej z literatury i materiałów zagranicznych.
  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z dziećmi, najlepiej wykształcenie kierunkowe  Akademii Wychowania Fizycznego

Co oferujemy w zamian?

Z nami możesz zrealizować swoje trenerskie/instruktorskie ambicje jeżeli tylko jesteś gotowy do ciężkiej pracy i lubisz wychodzić z inicjatywą.

Powiedz nam na ile Cię stać, a my Ci odpowiemy czy nas stać na Ciebie. Wynagrodzenie jakie otrzymasz będzie wynikową Twojej wiedzy, umiejętności i tego co wniesiesz do rozwoju Swimple w kolejnej dekadzie naszej działalności.

Wybierając się z nami w dłuższą pływacką podróż my zadbamy także o przygotowanie oferty szkoleniowej, aby stale rozwijać pływacki warsztat.

Jeżeli jesteś osobą z pasją, która potrafi bawić się swoją pracą i stale dąży do zmian na lepsze to właśnie na Ciebie czekamy.

Praca dla instruktora/trenera pływania