Informacje organizacyjne

Zanim rozpoczniecie swoją pływacką przygodę ze Swimple, zebraliśmy kilka ważnych informacji, które mogą Wam się przydać wybierając się na pierwsze zajęcia.

Dla tych z Was, którzy płyną z nami przez kolejne lata niech to będzie baza wiedzy i „przypominajka” na przyszłość :D

Do zobaczenia na pływalni.

Nauka pływania dla dzieci

FAQ

Przyjmujemy zgłoszenia w systemie semestralnym. Korzystając z narzędzi Activenow nasi klienci otrzymują dostęp do wirtualnego konta, w którym widnieje zawsze aktualny harmonogram zajęć oraz płatności. Koszt semestru jest wyliczany automatycznie przez system na podstawie liczby przypadających dni zajęciowych na dany semestr z pominięciem przerw.

Aktualny cennik jest dostępny w zakładce Cenniki/Grafiki w menu głównym powyżej, wybierając interesującą nas lokalizację. Do pobrania jest również kalendarz wszystkich dni zajęciowych w nadchodzącym roku szkolnym.

W przypadku zajęć grupowych zawsze pływamy na wynajętym torze, nie ma żadnych „ukrytych” opłat.
Zajęcia indywidualne i dwójkowe są realizowane w zależność od pływalni na wynajętym torze lub na zwykłych biletach wstępu.

Nie. Jest to dodatkowa, jednorazowa opłata.
Dzięki niej uczestnik otrzymuje pakiet startowy (czepek, worek, ręcznik), dostęp do cyklicznych imprez sportowych oraz gwarancję miejsca w wybranym terminie.

Zajęcia prowadzimy w grupach do 6 osób dla zajęć 45 minutowych oraz do 4 osób dla zajęć 30 minutowych (wyłącznie dzieci najmłodsze nie potrafiące przemieszczać się swobodnie w wodzie – poziom oswajania oraz sekcji A)

Bazujemy na naszym sprawdzonym podziale na grupy na podstawie posiadanych umiejętności. W sumie jest to 5 poziomów. Po zebraniu wywiadu dokonujemy wstępnego dopasowania. Na pierwszych zajęciach  instruktor weryfikuje umiejętności uczestnika i przekazuje informacje do biura. Jeżeli niezbędne będzie wprowadzenie roszad w grupach koordynator skontaktuje się wcześniej z Państwem w tej sprawie.

W pierwszych etapach nauczania jest to przede wszystkim tzw. nauka z wody. W kolejnych gdzie można już skorygować pływaka z lądu wykorzystujemy nowe technologie do komunikacji trener – uczestnik. Dzięki słuchawkom podwodnym uczestnik słyszy polecenia trenera będąc nawet 1,5 m pod wodą.