Przyspieszony kurs pływania dla dorosłych

Dla kogo jest przyspieszony kurs pływania?

Przede wszystkim dla tych osób dorosłych, które odwiecznie bały się wody lub nie wiedzą, dlaczego pomimo wielu prób nie udało się im nauczyć pływać. Na te i inne pytania postaramy się nie tylko odpowiedzieć, ale również znaleźć rozwiązanie.

Ile trwa kurs?

Kurs przyspieszony to 5 sesji 90 minutowych w wodzie – zazwyczaj dzień po dniu. Godziny rozpoczęcia każdorazowo zależą od dostępności torów pływackich na warszawskich pływalniach.

Czego się nauczysz?

Mocnych podstaw co najmniej 2 stylów pływania, a także: zanurzać się po czubek głowy w wodzie, a być może i nurkować samodzielnie, kontrolować swoje ciało, aby świadomie wstać na własne nogi z leżenia na brzuchu lub plecach. Przećwiczysz poślizgi będące wstępem do każdego stylu pływackiego, a następnie spróbujesz swoich sił w pływaniu dzięki pracy kończyn dolnych. Po opanowaniu powyższych czynności i dodaniu pracy ramion – pierwsze kroki pływackie za Tobą :)

Jaką masz gwarancję na sukces?

Jeśli trzy składowe tj. Twoja determinacja, koordynacja i odwaga przełamywania lęków spotkają się gdzieś po drodze to możesz być pewien/na, że na koniec zajęć popłyniesz samodzielnie swoje pierwsze 25 metrów. Srawdź koniecznie przyspieszony kurs pływania dla dorosłych by @Swimple 

Informacje organizacyjne i zapisy - przyspieszony kurs pływania

Aby się zapisać na kurs wystarczy uzupełnić formularz poniżej – w przypadku braku dostępnych terminów prosimy o kontakt mailowy.

Jeżeli formularz się nie wyświetla prosimy o odświeżenie strony.

Przyspieszony kurs pływania dla dorosłych to kompleksowa usługa i traktujemy ją priorytetowo. W cenę wliczone już są wszelkie związane ze szkoleniem opłaty (rezerwacja toru i instruktora)

Swimplowy czepek na dobry początek ;)

Cena nie uwzględnia Twojego zaangażowania i motywacji wewnętrznej ;) Tą z zewnątrz dostarczamy my oraz osoby rozpoczynające kurs razem z Tobą (grupy do 6 osób). 

 • klapki // uwaga te bez bieżnika typu japonki mogą być bardzo śliskie //
 • strój kąpielowy – najlepiej przylegający do ciała 
 • okularki – wybieramy dobrze przylegające do oczodołu (po dociśnięciu powinny się utrzymać same bez zaczepiania paska za głową), osoby z wadami wzroku mogą wybrać również szkła korekcyjne dostępne w internecie

Masz wybór:

 • dołączenie do grup doskonalących pływanie w zależności od nabytych umiejętności. Ich pełną listę sprawdzisz zaglądając w nasze lokalizacje poniżej;
 • zajęcia indywidualne jeżeli czujesz, że ciężko Ci się funkcjonuje pośród innych pływaków lub potrzebujesz własnego tempa pracy.

Informacje o cenach szkolenia grupowego oraz lekcji indywidualnych znajdziesz na stronach naszych lokalizacji w Warszawie

 1. Praga Północ, ul. Namysłowska 8
 2. Wola/Śródmieście, al. Jana Pawła II 69
 3. Targówek, ul. Łabiszyńska 20
 4. Mokotów, ul. Bełska 1/3
 5. Mokotów, ul. Niegocińska 2A
 6. Śródmieście, ul. Inflancka 8