Przyspieszony kurs pływania dla dorosłych

Dla kogo jest ten kurs?

Przede wszystkim dla tych osób, które odwiecznie bały się wody lub nie wiedzą, dlaczego pomimo wielu prób nie udało się im nauczyć pływać. Na te i inne pytania postaramy się nie tylko odpowiedzieć, ale również znaleźć rozwiązanie.

Ile trwa kurs?

Kurs przyspieszony to 5 sesji 90 minutowych w wodzie – zazwyczaj dzień po dniu. Godziny rozpoczęcia każdorazowo zależą od dostępności torów pływackich na warszawskich pływalniach.

Czego się nauczysz?

Mocnych podstaw co najmniej 2 stylów pływania, a także: zanurzać się po czubek głowy w wodzie, a być może i nurkować samodzielnie, kontrolować swoje ciało, aby świadomie wstać na własne nogi z leżenia na brzuchu lub plecach. Przećwiczysz poślizgi będące wstępem do każdego stylu pływackiego, a następnie spróbujesz swoich sił w pływaniu dzięki pracy kończyn dolnych. Po opanowaniu powyższych czynności i dodaniu pracy ramion – pierwsze kroki pływackie za Tobą 🙂

Jaką masz gwarancję na sukces?

Jeśli trzy składowe tj. Twoja determinacja, koordynacja i odwaga przełamywania lęków spotkają się gdzieś po drodze to możesz być pewien/na, że na koniec zajęć popłyniesz samodzielnie swoje pierwsze 25 metrów.

Co jest w cenie?

Wszystko (rezerwacja toru i instruktora), oprócz Twojego zaangażowania i motywacji wewnętrznej. Tą z zewnątrz dostarczamy my oraz osoby rozpoczynające kurs razem z Tobą (grupy do 6 osób). 

Zapisy na nadchodzące edycje