Zapisy

pływanie sportowe

Zapisy na II semestr 2020/21

W  grudniu zakończyliśmy zajęcia pierwszego semestru pływania 2020/21. 

Od 18 stycznia 2021 rusza kolejny semestr pływacki w naszej szkole. Jeżeli myślisz o dołączeniu do Nas w kolejnym semestrze, sprawdź zamieszczone poniżej informacje.

Nabór do grup dzieci (4-16 lat)

Opinie

Zapisy do grup dla nowych uczestników będą dostępne od 14 grudnia 2020 r. Prosimy o kontakt mailowy w celu sprawdzenia dostępności miejsc i terminów. 

Jeżeli chcielibyście zapisać dziecko do naszej szkoły prosimy o sprawdzenie poziomu zaawansowania umiejętności pływackich poprzez wypełnienie prostej ankiety z linku poniżej.

Nabór do grup dorosłych

Swimple Inflancka

W naszej szkole są 3 poziomy na których szkolimy dorosłych + oferta przyspieszonych kursów od podstaw przed rozpoczęciem semestru. 

Jeżeli jesteś zainteresowany pływaniem razem z nami to prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności terminów w wybranej lokalizacji.

Jeżeli nie uda się dopasować żadnej z grup oferujemy także spotkania indywidualne. 

W oczekiwaniu na odpowiedź zachęcamy do zapoznania się z listą najczęściej zadawanych pytań oraz tym jak pracujemy i dlaczego warto przekazać naukę pływania swojego dziecka właśnie w nasze ręce. 

Czym się kierować przy wyborze szkoły pływania?

Zapisy 1

Szkół i osób uczących pływać jest tyle ile przewozów osób w stolicy ;)

Temat jest obszerny dlatego poświęciliśmy mu cały osobny artykuł pt. „Czym się kierować przy wyborze szkoły pływania” :D 

Zachęcamy do wnikliwej lektury, aby podjąć najlepszą możliwą decyzję. 

FAQ

Kadra na medal

Dla Państwa wygody zebraliśmy najważniejsze kwestie w pytaniach i odpowiedziach poniżej. Postaramy się uzupełniać je na bieżąco aby usprawnić komunikację z nami w tym gorącym okresie.

Gdzie prowadzimy zajęcia?

Można nas znaleźć w 6 lokalizacjach na terenie Warszawy (Bełska, Niegocińska, Jana Pawła II, Inflancka, Namysłowska, Łabiszyńska).

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt zajęć uzależniony jest od lokalizacji, długości i formy prowadzonych zajęć. Aktualny cennik znajduje się na stronie www.swimple.pl w zakładce cennik/grafik po wybraniu interesującej nas lokalizacji.

Jak rozliczane są zajęcia?

Przyjmujemy zgłoszenia w systemie semestralnym. Korzystając z narzędzi Activenow nasi klienci otrzymują dostęp do wirtualnego konta, na którym widnieje zawsze aktualny harmonogram zajęć oraz płatności. Kwota jest zawsze wyliczana automatycznie przez system na podstawie długości trwania semestru.

Czy w cenie zajęć jest wejście na pływalnię?

W przypadku zajęć grupowych zawsze pływamy na wynajętym torze, nie ma żadnych „ukrytych” opłat.
Zajęcia indywidualne i dwójkowe są realizowane w zależność od pływalni na wynajętym torze lub na zwykłych biletach wstępu.

Co to jest opłata wpisowa?

Opłata wpisowa jest jednorazową opłatą dla nowych uczestników zajęć. Dzięki niej otrzymujecie pakiet startowy (czepek, worek, ręcznik), dostęp do cyklicznych imprez sportowych oraz gwarancję miejsca w wybranym podczas zapisów terminie. 

Czy opłata wpisowa jest wliczana w koszt semestru?

Nie. Jest to dodatkowa, jednorazowa opłata.
Dzięki niej uczestnik otrzymuje pakiet startowy (czepek, worek, ręcznik), dostęp do cyklicznych imprez sportowych oraz gwarancję miejsca w wybranym terminie.

W jakiej formie prowadzimy zajęcia, ile osób jest w grupie?

Prowadzimy zajęcia indywidualne, dwójkowe oraz grupowe. W zależności od poziomu zaawansowania uczestnika grupa może liczyć maksymalnie 4 osoby (30 min.) lub 6 osób (45 min.) na instruktora.

Jednostki 30 minutowe zarezerwowane są dla dzieci najmłodszych rozpoczynających pływanie.

Jak dobieramy dzieci do grup?

Bazujemy na naszym sprawdzonym podziale na grupy na podstawie posiadanych umiejętności. W sumie jest to 5 poziomów zaawansowania. Po zebraniu wywiadu dokonujemy wstępnego dopasowania. Na pierwszych zajęciach  instruktor weryfikuje umiejętności uczestnika i przekazuje informacje do biura. Jeżeli niezbędne będzie wprowadzenie roszad w grupach koordynator skontaktuje się wcześniej z Państwem w tej sprawie.

Czy instruktor przebywa z dziećmi w wodzie?

Tak, w  pierwszych etapach nauczania jest to tzw. nauka z wody. Nie wyobrażamy sobie aby mogło być inaczej. W kolejnych gdzie można już skorygować pływaka z lądu wykorzystujemy nowe technologie do komunikacji trener – uczestnik. Dzięki słuchawkom podwodnym uczestnik słyszy polecenia trenera będąc nawet 1,5 m pod wodą.

Na nasze zajęcia grupowe zapraszamy dzieci od 4 roku życia. 

Nasze wieloletnie doświadczenia w pracy z dziećmi i niepisana statystyka pokazały iż poziom rozwoju emocjonalnego i zdolność do wykonywania poleceń pozwalająca na osiąganie pierwszych pływackich sukcesów pojawia się co najmniej z osiągnięciem 4 roku życia. Nie mówimy tutaj o wyjątkach od reguły tylko czysto pragmatycznym podejściu do tematu.

Ponadto motoryka dzieci młodszych staje się najczęściej barierą nie do przeskoczenia. 

Rodziców zainteresowanych zajęciami w wodzie najmłodszych pociech zachęcamy do regularnych wizyt i zabaw na basenie we własnym zakresie. 

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.