Warszawa Mokotów / Ochota / Wola / Targówek / Praga Płn.

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

Logo Swimple - szkoła pływania

OPINIE

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE DOBRE SŁOWO. TO NASZ MOTOR DO DZIAŁANIA :)

Robert

"Zajęcia prowadzą pasjonaci i super fachowcy. Przestałem bać się głębokiej wody, nauczyli mnie pływać, i spowodowali że złapałem bakcyla. Choć za chwilę minie rok jak uczęszczam na kursy, to nie mam zamiaru przestać. Teraz pływanie i doskonalenie się w tym sprawia mi frajdę. Polecam każdemu."

Agnieszka

"Rok temu zapisałam się na miesięczny kurs dla początkujących, zależało mi głównie na oswojeniu z wodą oraz poznaniu technik od podstaw – cel został osiągnięty :) pełen profesjonalizm i 100% cierpliwości. w zeszłym roku trochę brakło czasu, ale w tym roku jak tylko ruszy już pełny grafik kursów zamierzam zapisać się na kontynuację :)"

Alicja

"W Swimple jest dużo swim, mało ple, ple, czyli trzeba solidnie pracować. Tym bardziej liczy się i n d y w i d u a l n e podejście, bo umiejętności i talenty kursantów są naprawdę różne. Na szczęście trenerzy pozwalają na chwile relaksu, pamiętając, że pływanie to nie tylko ratunek przed utonięciem, ale i w i e l k a przyjemność przebywania w wodzie. Kto kocha wodę, tej miłości nie straci, a kto się wody boi – z Swimple pokona ten lęk bezboleśnie."

Monika

"Nasza przygoda z SWIMPLE zaczęła się ponad rok temu. W tym czasie mój syn zrobił duży postęp. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, widać, że trenerzy mają pomysł na pracę z dziećmi; nic nie jest tu przypadkowe:). Ludzie pracujący w SWIMPLE to ludzie z pasją, mający dobry kontakt z dziećmi; swoim podejściem potrafią zachęcić i zmobilizować nawet najtrudniejsze przypadki;)) Szczerze polecam!"

Agnieszka B.

"Nie sądziłam, że jeszcze kiedykolwiek nauczę się pływać – zawsze bałam się wody. Rok temu trafiłam na Swimple zupełnie przypadkiem i postanowiłam spróbować.

Bardzo się cieszę z tej decyzji. Dzięki małym grupom, indywidualnemu podejściu, cierpliwym, mocno zaangażowanym i fachowym trenerom oraz wspaniałej atmosferze, nie tylko oswoiłam się z wodą i nauczyłam pływać, ale wręcz polubiłam pływanie. Zamierzam konytuować kurs i doskonalić technikę.

Polecam tę szkołę każdemu kto chciałby i boi się, niezależnie od wieku. :-) Naprawdę warto!"

Iza

"Moja córka, chodzi już dwa lata na naukę pływania, nauczyła się nie tylko pływania, ale i nurkowania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej szkoły, grupy bardzo małe, profesjonalne podejście. Bardzo nas miło zaskoczyło zakończenie roku, wielka impreza dla dzieci.

Polecam, najlepsza szkoła w całej Warszawie……"

Piotrek

"Od lat chciałem nauczyć się pływać, ale miałem jeden zasadniczy problem – strach przed wodą. W końcu zapisałem się na kurs w Swimple i to był najlepszy wybór. Prowadzący kursy zwracają uwagę na każdego kursanta osobno i jeśli tylko zachodzi taka potrzeba indywidualnie korygują u każdego błędy w nauce. Ilość i różnorodność ćwiczeń w wodzie sprawią, że nawet osoby, które po prostu boją się wody potrafią się przełamać i pokonać ten strach, czego ja sam jestem najlepszym przykładem. Na kursie poznacie podstawy każdego styl pływackiego w miłej atmosferze, bo prowadzący kursy to po prostu fajni ludzie, pasjonaci wody, którym naprawdę zależy na tym, żeby każdy potrafił poruszać się w wodzie :)"