Warszawa Mokotów / Ochota / Wola / Targówek / Praga Płn.

asdafasdf

 

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

Logo Swimple - szkoła pływania

III LETNIE MISTRZOSTWA SWIMPLE W PŁYWANIU

To już trzecia edycja naszych letnich mistrzostw, którymi żegnamy kolejny rok pływania w Swimple. Z edycji na edycję widzimy jakie postępy robią dzieci co cieszy najbardziej. W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim przybyłym zawodnikom oraz gościom zaproszonym, za doping oraz aktywny udział w imprezie.

Sportowego ducha można rozbudzić jedynie powołując go do życia – mamy nadzieję, że w przyszłości chęć poprawiania własnych wyników będzie dodawać pracowitej młodzieży skrzydeł. Dzięki takiej postawie to co robimy tak na prawdę ma sens.

Tych, którzy nie zmieścili się na podium oczywiście nagrodziliśmy medalami i dyplomami za udział, bo ważne jest aby zachęcać młodzież do uprawiania sportu. Z nami będzie to być może pierwszy i nie ostatni krok. Nawet jeśli nie uda się pobić swojego rekordu, warto wiedzieć, że taki występ uczy wyciągania wniosków z własnych działań i decyzji, a rolą naszą i Państwa jest pomóc dzieciom to zrozumieć. To ważna lekcja na całe życie :)

Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia za rok,

Zespół Swimple

19.06.2015

WYNIKI ZAWODÓW

Dziewczynki 2010

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                               Czas                  Miejsce

Mia Frąckiewicz                                 44.08                      1

Łucja Wasielewska                              55.44                      2

Amelia Gromotowicz                        58.26                      3

Weronika Kuligowska                       58.81  

 

Chłopcy 2010/2009

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                                   Czas                  Miejsce

Wojtek Nowak                                 00:28.00                   1

Filip Grzęda                                      00:47.81                   2

Antek Mazur                                     00:52.03                  3

Witold Wasielewski (2012)               01:04.00        Statuetka dla

                                                                                 najmłodszego

                                                                                   uczestnika

 

Dziewczynki 2009

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                                 Czas                   Miejsce

Natalia Szymańska                          00:32.00                   1

Naisha Shashidhar                          00:34.93                   2

Magda Srokosz                                 00:37.10                   3

Samhita Kalyan                                00:39.32  

Hania Kamzol                                   00:45.65  

Nikola Żółkowska                             00:47.15  

Dominika Grudzień                          01:01.94  

Nina Postek                                       01:06.86  

 

Dziewczynki 2008

20m – deska/dowolny

 

Imię i nazwisko                                 Czas                  Miejsce

Łucja Stadnicka                                   28.85                      1

Zosia Rachwalska                               30.62                      2

Zofia Eleonora Stankiewicz              30.69                       3

Matylda Kuligowska                           33.21  

Patrycja Wilim                                     37.58  

Marta Karczewska                              40.72  

Michalina Kozioł                                  42.86  

Emilia Michalska                                 44.37  

Maja Wawrowska                                44.60  

 

Chłopcy 2008

20m – deska/dowolny

 

Imię i nazwisko                                  Czas                 Miejsce

Milan Bodis                                          19.67                      1

Marcin Fereniec                                   25.14                     2

Grześ Gniadzik                                     26.59                     3

Mikołaj Kałuza                                      31.11  

Tymon Sokołowski                              39.22  

Piotr Pulcyn                                          40.78  

Artur Karpiński                                    42.50  

Szymon Pieniążek                               46.87  

 

Dziewczynki 2007

40m – deska/dowolny

 

Imię i nazwisko                                   Czas                  Miejsce

Aleksandra Rutkowska                     00:49.60                    1

Ola Fogtman                                       00:49.60                    1

Gabrysia Adamczyk                           00:59.04                    2

Kasia Wąś                                            01:08.20                    3

Michalina Kępa                                   01:31.61  

 

Chłopcy 2007

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                     Czas                 Miejsce

Aleksander Jaczyński                          01:02.33                    1

Kacper Lipski                                        01:19.67                    2

Szymon Lewiński                                 01:31.11                    3

 

Dziewczynki 2006/2005

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                      Czas                Miejsce

Kaja Frąckiewicz                                    00:44.01                  1

Ada Woźny                                             00:50.19                  2

Ola Pytel                                                 00:51.85                  3

Amelia Sikora                                         00:52.08  

Ewelina Wilim                                         00:53.46  

Gabrysia Mateja                                     01:00.00  

Amelia Tarczyńska                                 01:00.00  

 

Chłopcy 2006/2005

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                        Czas              Miejsce

Adam Majewski                                         41.25                    1

Jurek Stadnicki                                           41.71                    2

Mikołaj Fereniec                                        41.80                    3

Waldek Sobolewski                                   58.57  

 

Dziewczynki 2004/3003

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                         Czas              Miejsce

Natalia Fogtman                                         34.73                   1

Ola Bojko                                                     48.81                    2

Weronika Mateja                                        56.68                    3

 

Chłopcy 2004/2003/2002

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                         Czas              Miejsce

Mateusz Fereniec                                    00:29.30                 1

Szymon Opyc                                           00:36.10                 2

Michał Szymański                                    00:38.35                 3

Jan Kostrzewa                                           01:33.00