Zapisy na zajęcia pływackie 2021/22

Swimple - zapisy na naukę pływania 2021/22

Rozpoczynamy zapisy na I semestr nauki pływania w Roku Szkolnym 2021/22.

Do 30 sierpnia 2021 czekamy na deklaracje i dyspozycyjność dotychczasowych klientów. Po tym terminie będziemy przyjmować nowe zainteresowane osoby.

Nowości w roku szkolnym 2021/22

Nowy pływacki rok szkolny witamy jako pełnoprawny klub pływacki Swimple. Nasza dotychczasowa oferta zajęć grupowych pozostaje niezmieniona, a jako alternatywę proponujemy także pływanie sportowe.  

Każdy nasz uczestnik zobowiązany jest do wyrobienia licencji zawodnika PZP, aby nieprzerwanie brać udział w szkoleniu pływackim.

Jak zapisać się na zajęcia z pływania?

  1. Jeżeli jesteś naszym dotychczasowym uczestnikiem na podany nam adres mailowy otrzymałeś dostęp do formularza zapisów na nowy sezon. Sprawdź pocztę, a jeśli niczego nie znalazłeś to jak najszybciej skontaktuj się z nami drogą mailową.
    Wszystkie nowe zainteresowane pływaniem osoby prosimy o pozostawienie kontaktu do siebie na naszym mailu. Po 30 sierpnia będziemy przyjmować zgłoszenia poprzez specjalnie przygotowany w tym celu formularz rejestracyjny – w miarę dostępności miejsc.
  2. Prześlij do końca września dokumenty potrzebne do wyrobienia licencji PZP – więcej na stronie „Licencje PZP

  3. Opłać I semestr nauki pływania – kwota do opłaty pojawi się w systemie ActiveNow najpóźniej 13 września. Płatności ratalne udostępniamy wyłącznie na wyraźne życzenie przesłane do nas drogą mailową.

Co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem tegorocznych zajęć?

Dla Waszej wygody przygotowaliśmy praktyczny informator zbierający najważniejsze informacje dotyczące funkcjonowania szkoły w nadchodzącym I semestrze. Warto zapoznać się bez względu na dotychczasowy staż w Swimple.

Jak określić poziom posiadanych umiejętności przez dziecko i wybrać najbardziej odpowiednią grupę pływacką?

Jeżeli chcielibyście zapisać dziecko do naszej szkoły prosimy o sprawdzenie poziomu zaawansowania umiejętności pływackich poprzez wypełnienie prostej ankiety z linku poniżej.

Jestem osobą dorosłą, który poziom zaawansowania będzie dla mnie najodpowiedniejszy?

Pływające za nami grupy osób dorosłych to trzy poziomy od D1 do D3, gdzie ten pierwszy oznacza grupę rozpoczynającą przygodę z pływaniem, a ostatnia najbardziej zaawansowaną. 

Więcej na temat doboru do grup dorosłych można poczytać tutaj.

Czym się kierować wybierając szkołę pływania?

Temat na tyle obszerny, że odsyłamy do osobnego artykułu o tym samym tytule – „Czym się kierować przy wyborze szkoły pływania

Do zobaczenia na pływalni
Zespół Swimple

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.