Zapisy na naukę pływania – II sem. 2022/23

Zapisy na naukę pływania w II sem. 2022/23

Wystartowaliśmy z zapisami na kolejny semestr pływania w Swimple. Dla wszystkich nowych uczestników, którzy myślą o wejściu w szeregi naszych pływaków to dobry moment aby umówić się na zajęcia sprawdzające do jednej  z naszych grup. 

Dla zupełnie początkujących pływaków mamy do zaoferowania kilka terminów na większości naszych pływalni, które udostępnimy nowym grupkom oswajającym. 

W naszej szkole pływanie dzieci podzeliliśmy na 5 głównych poziomów plus 4 pośrednie. Możecie o nich poczytać w tym miejscu: programy nauczania pływania.

Oprócz dzieci regularnie na zajęcia przybywają również zmobilizowani i zwarci do pracy dorośli :) Dla nich znajdzie się również grupa oraz terminy na zajęcia indywidualne. 

Grafik na kolejny semestr właśnie powstaje i będzie aktualizowany stopniowo, ale bazująć na semestrze pierwszym możecie śmiało porównać dotychczasowy rozkład zajęć, aby wstępnie wyszukać odpowiadający Wam termin.

Dotychczasowi uczestnicy

Dla przypomnienia wszystkim pływakom z pierwszego semestru, Wasze rezerwacje są aktywne i jeśli nie otrzymaliśmy innej dyspozycji, zostajecie automatycznie uwzględnieni w grupach i grafikach kolejnego semestru. Informacje o postępach od instruktorów zostały uzupełnione i są do Waszego wglądu przez cały czas. Kontakt do trenerów jest oczywiście widoczny w aplikacji Activenow.

Zapisy dla nowych uczestników

Od wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszych zajęć małoletnich kandydatów, na wstępie zbieramy krótkie informacje o posiadanych umiejętnościach w postaci ankiety. Znajdziecie ją tutaj:

Jeżeli zależy Wam na czasie możecie do nas zadzwonić jak tylko poznacie swój wynik, nie obiecujemy niczego, ale być może uda się zaproponować od razu konkretny termin. 

Jeżeli macie ochotę możecie też posłużyć się poniższym kalendarzem w celu wyszukania interesujących Was grup. 

Dla ułatwienia link do opisów poziomów nauki pływania w Swimple.

Ceny nauki pływania w Warszawie w semestrze II 2022/23 pozostają na poziomie cen z semestru I. Można je sprawdzić na stronach poszczególnych pływalni:

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji pod numerami telefonów:

  1. Ania 573 240 650
  2. Justyna 796 851 204
  3. Piotr 792 332 260

oraz naszym adresem mailowym info@swimple.pl.

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.