Zapisy na naukę pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie

Zapisy na naukę pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie 1

W ferie uruchamiamy zapisy na nowy semestr letni 2021/22 w Swimple

Jeżeli chcielibyście dołączyć do grona szczęśliwych Swimplowiczów i poczuć się jak ryba, żaba, delfin czy inne wodne stworzenie to zapraszamy do kontaktu.

Do wyboru oczywiście macie ofertę zajęć grupowych (do 6 osób w grupie dorośli i dzieci oswojone z wodą, do 4 osób najmłodsi) oraz lekcji indywidualnych. Po dokładniejsze informacje dotyczące nauki pływania dla dzieci w Warszawie odsyłamy na naszą stronę dedykowaną szkoleniu dzieci i młodzieży.

Więcej o podziale na grupy zaawansowania dorosłych poczytacie w zakładce Oferta „Nauka pływania dla dorosłych w Warszawie”.

Kontynuacja dla dotychczasowych klientów

Chociaż trudno nazwać to zapisami, Wasze rezerwacje są u nas bezpieczne i automatycznie przedłużamy je na kolejny semestr. Nie musicie podejmować żadnych kroków. Jeżeli z różnych względów potrzebne będą Wam zmiany czekamy w gotowości na kontakt. 

Z osobami, którym będziemy chcieli zaproponować zmianę grupy, skontaktujemy się osobiście w ferie.

Zapisy dla nowych klientów

Jeżeli jesteście zainteresowani dołączeniem do naszej szkoły/klubu, teraz jest najlepszy moment. Po określeniu swoich wstępnych umiejętności korzystając z zamieszczonego poniżej formularza skontaktujemy się z Wami aby omówić możliwe rozwiązania.

Jeżeli zależy Wam na czasie możecie do nas zadzwonić jak tylko poznacie swój wynik, nie obiecujemy niczego, ale być może uda się zaproponować od razu konkretny termin. 

Jeżeli macie ochotę możecie też posłużyć się poniższym kalendarzem w celu wyszukania interesujących Was grup. 

Ceny nauki pływania w Warszawie na nadchodzący semestr nie ulegają zmianom. Można je sprawdzić na stronach poszczególnych basenów:

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji pod numerami telefonów:

  1. Ania 573 240 650
  2. Justyna 796 851 204
  3. Piotr 792 332 260

oraz naszym adresem mailowym info@swimple.pl.

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.