Wakacyjne kursy pływania 2023

Wakacyjne kursy pływania 2023 1

„Pływanie wakacyjne” to doskonały czas na naukę pływania i odkrywanie przyjemności związanej z wodą. Aby maksymalnie wykorzystać ten okres i zdobyć nowe umiejętności, proponujemy Ci indywidualne zajęcia z pływania w wybranych lokalizacjach w Warszawie.

 • Baseny Inflancka
 • Basen OSiR Mokotów przy ul. Niegocińskiej
 • Basen Namysłowska

Nasze wakacyjne kursy pływania w formie zajęć indywidualnych zapewnią Ci nie tylko skuteczne nauczanie, ale również spersonalizowane podejście dostosowane do Twoich potrzeb. Oto dlaczego warto zapisać się na nasze kursy:

 1. Indywidualna uwaga: Jako uczestnik zajęć indywidualnych będziesz mieć pełną uwagę doświadczonego instruktora. Dzięki temu będziesz mógł/mogła skupić się na poprawie swojej techniki, budowaniu pewności siebie i zdobywaniu nowych umiejętności w komfortowej atmosferze.

 2. Szybki postęp: Indywidualne zajęcia pływackie umożliwią Ci szybki postęp. Instruktor będzie skupiał się na Twoich mocnych stronach i obszarach do poprawy, abyś mógł/mogła szybko osiągnąć swoje cele pływackie. Dzięki temu już wkrótce będziesz czerpać radość i swobodę płynącą z pływania.

 3. Elastyczny harmonogram: Nie musisz dostosowywać się do stałego planu grupowych zajęć. Nasze kursy indywidualne umożliwiają dopasowanie harmonogramu do Twoich preferencji. Możesz znaleźć dogodne terminy, które nie kolidują z innymi letnimi aktywnościami.

 4. Poziom dostosowany do Ciebie: Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym pływakiem, czy masz pewne doświadczenie, nasz instruktor dostosuje program nauki do Twojego poziomu. Będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności w tempie, które będzie dla Ciebie komfortowe i satysfakcjonujące.

 5. Bezpieczeństwo w wodzie: Nasze zajęcia nie tylko uczą pływać, ale również skupiają się na bezpieczeństwie w wodzie. Instruktor pokaże Ci, jak zachować się w różnych sytuacjach, jak radzić sobie z lękiem przed wodą i jak cieszyć się pływaniem także na otwartych wodach.

Nie przegap okazji! Zapisz się na nasze wakacyjne kursy pływania w formie zajęć indywidualnych „Pływanie Wakacyjne” i przeżyj niesamowite wakacje, pełne pływackich przygód i rozwoju osobistego. Zapewniamy Ci profesjonalne wsparcie, pozytywną atmosferę i niezapomniane doświadczenie w wodzie.

Obóz pływacki dla dorosłych - majówka 2023

Organizacja zajęć i zapisy

Zajęcia poprowadzą: Marcin Siwik, Michał Andruszkiewicz i Angelika Misztela.  

Koszt lekcji to:

 1. Zajęcia indywidualne 30 min – 90 zł  
 2. Zajęcia indywidualne 45 min – 130 zł  
 3. Zajęcia dwójkowe 30 min – 70 zł/os.
 4. Zajęcia dwójkowe 45 min – 90 zł/os.

Uwagi:

 • W przypadku zajęć dwójkowych trzeba mieć parę do pływania.
 • Cena zajęć nie obejmuje biletu wejścia na basen dla uczestnika/ów, należy je wykupić przed wejściem na pływalnię.
 • Wykupione lekcje należy wykorzystać do końca sierpnia. Nie ma możliwości przeniesienia niewykorzystanych lekcji wakacyjnych na kolejny rok szkolny. 
 • Lekcje odwołane uznaje się w momencie zgłoszenia nieobecności min. 6h przed zajęciami. W innym wypadku traktowane są jako zrealizowane.
 • W przypadku zajęć dwójkowych zgłoszenie nieobecności przez jedną osobę skutkuje całkowitym odwołaniem zajęć. Jest możliwość zamiany takich zajęć na indywidualne z utrzymaniem terminu za dopłatą. 

Grafik dostosowujemy do Państwa planów wakacyjnych. Można wykupić dowolną liczbę zajęć do wykorzystania przez całe wakacje. W celu ustalenia terminów zajęć prosimy o kontakt mailowy. 

Formularz zapisów

Wypełniamy po wcześniejszym ustaleniu terminu zajęć z biurem Swimple.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za „pływanie wakacyjne”.

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.