Voucher na naukę pływania

voucher na naukę pływania

Czy staliście kiedyś przed trudnym wyborem prezentu dla najbliższej osoby? Czy prezenty materialne nie do końca spełniają Wasze oczekiwania, a osoba obdarowana zdaje się posiadać już wszystko ;) ?

Voucher na naukę pływania w Swimple to rozwiązanie dla wszystkich. Bez względu na wiek i poziom zaawansowania. Pływanie to dyscyplina wybitnie techniczna, więc zawsze jest coś do poprawienia. 

Najwięcej radości i przysłowiowego efektu „wow” możemy się spodziewać w początkowych etapach szlifowania pływania, ale nawet osoby już pływające nie zdają sobie często sprawy z detali, które rządzą nami w wodzie i … spowalniają nas jeżeli tego nie pilnujemy. Jeżeli zatem Wasz obdarowany ma na tym polu coś do zrobienia to voucher na naukę pływania jest idealnym rozwiązaniem.

Voucher na naukę pływania - jak to działa?

Ustalasz swój budżet i kontaktujesz się z nami w celu ustalenia szczegółów. Do wyboru masz standardowe zajęcia indywidualne oraz ich wielokrotności.

Pamiętaj! zajęcia możemy realizować wyłącznie w wybranych lokalizacjach w Warszawie – dostępnych na naszej stronie www. 

Gotowy voucher drukujemy i pakujemy w ozdobne opakowanie, które możesz odebrać w naszym biurze na Żoliborzu w Warszawie lub opłacić przesyłkę kurierską/do paczkomatu (DPD, Inpost itp.)

Osoba obdarowana voucherem na naukę pływania zgłasza się do nas w celu ustalenia terminu pierwszych zajęć. To wszystko :)

Co daje nauka pływania w Swimple?

Poza walorami zdrowotnymi chodzenia na basen, o których przeczytasz w artykule Co daje pływanie? Korzyści zdrowotne z chodzenia na basen uczestnik naszych zajęć zostanie wyposażony w dawkę wiedzy/umiejętności, na których najbardziej mu zależy.

Przed pierwszymi zajęciami  trener ustala poprzez wywiad co jest do zrobienia, a następnie weryfikuje pozyskane informacje z tym co zaobserwuje w wodzie. Na tej podstawie określa plan działania, który można wdrożyć w najbliższym czasie, także ćwicząc samodzielnie.

Gotowi na prezent?

Cena: 130zł/45 min zajęć indywidualnych + bilet wstępu na pływalnię.

Baseny: Inflancka 8, Jana Pawła II 69, Namysłowska 8, Łabiszyńska 20, Bełska 1/3, Niegocińska 2A.

Termin realizacji: 365 dni lub do końca roku kalendarzowego

Do świąt 24 grudnia 2022 r. w cenie zajęć przekazujemy imienny, zapakowany w ozdobne pudełko voucher z możliwością odbioru osobistego lub wysyłki InPost’em (kurier/paczkomat).
Po tym terminie opakowanie plus wysyłka dodatkowo płatne 25 zł.

voucher na naukę pływania set

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.