Rodzinna Sztafeta Mikołajkowa 2019

Nauka pływania dla dzieci

Rodzinna Sztafeta Mikołajkowa to zaproszenie do wspólnego uczestnictwa w naszym pływackim świecie. Każde biorące udział w zabawie dziecko będzie musiało zaprosić do współpracy jednego z rodziców lub dziadków. Wspólnie stworzą sztafetę, spośród których wybierzemy trzy najlepsze i uhonorujemy pamiątkowymi statuetkami.

Wszyscy „mali” uczestnicy otrzymają od nas dyplom oraz pamiątkę, której już sami nie możemy się doczekać :D
Na chwilę obecną niech pozostanie niespodzianką.

Sztafety pływackie będą się ścigać na dystansie 2x 25m ze startem z wody.

W niedzielę 8 grudnia 2019 roku zapraszamy na kolejną edycję pływackich Mikołajek. 

Tegoroczna impreza będzie wyjątkowa, ponieważ udział w pływackich zmaganiach wezmą również rodzice lub dziadkowie, a zebrana opłata rejestracyjna powędruje na cel charytatywny. Informacja o wynikach świątecznej zbiórki oraz obdarowanych ukaże się na naszym blogu oraz fanpage’u Swimple.

Rodzinna Sztafeta Mikołajkowa 2019 1

Zapisy

Miło nam poinformować iż listy zostały zamknięte. Lada dzień pojawi się szczegółowy plan minutowy wydarzenia. Prosimy śledzić skrzynkę mailową oraz naszą stronę www. 

Do zobaczenia w niedzielę :)

Podsumowanie

Nasze „mikołajkowe” spotkania cały czas ewoluują. Rozpoczynaliśmy od zabaw w wodzie przez klasyczne wyścigi jak to ma miejsce w przypadku Letnich Mistrzostw Swimple, potem wyścigi rzędów, oraz właśnie zmagania rodziców razem z dziećmi. Aż trudno uwierzyć, że była to nasza 8 impreza Mikołajkowa! 
 
Szukając najlepszej formuły/formy spędzania przedświątecznego czasu na sportowo chyba znaleźliśmy optymalne rozwiązanie. Ciekawi jesteśmy również Waszej opinii. 
Dla nas było to najlepsze mikołajkowe spotkanie. Niewymuszone emocje i rodzinna atmosfera pomimo wiszącej w powietrzu rywalizacji. Jesteście najlepsi i cieszymy się, że jesteście z nami.
 
Bon dla FizjoTRIterapia

Przy okazji podsumowania czas na ujawnienie fundacji, którą wsparliśmy  zgromadzonymi podczas zapisów środkami, a była to niebagatelna kwota 2000,- zł. Fundacja FizjoTRIterapia otwiera świat sportu przed osobami niepełnosprawnymi. Więcej o fundacji dowiecie się z ich fanpage’a.

Swimple szkoła pływania – Mokotów
ul. Bełska 1/3, Warszawa
Pływalnia ZS39

START pierwszej grupy godzina 12:00

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!