IX Otwarte Mistrzostwa Swimple w pływaniu

IX Otwarte Mistrzostwa Swimple w pływaniu 1

Wyniki zawodów

Komunikat organizacyjny

[update 16.06.2023]

Przed nami aktywna niedziela na sportowo, ale aby wszyscy uczestnicy poczuli tylko pozytywne wibracje poniżej przesyłamy najważniejsze informacje organizacyjne. Stosowanie się do określonych poniższą wiadomością reguł ułatwi sprawną organizację oraz zaoszczędzi niemiłych niespodzianek.

Dla przypomnienia poniżej miejsce oraz minutowy plan imprezy:

OSiR Żoliborz – ul. Potocka 1
niedziela 18 czerwca 2023

 • od 8.30 rejestracja uczestników
 • 9:00 – oficjalne otwarcie zawodów
 • 9:05 – defilada uczestników
 • 9:15 – rozgrzewka wszystkich roczników
 • 9:30 – starty od roczników najmłodszych
 • 10:05 – dekoracja od roczników najmłodszych
 • 10:30 – oficjalne zamknięcie

Ośrodek posiada dwie bramy wjazdowe na duże parkingi zewnętrzne. Prosimy pamiętać o odbiciu biletów wjazdowych w kasie pływalni nie wcześniej niż 15 minut przed planowanym wyjazdem.

Wszyscy uczestnicy otrzymają podczas rejestracji (hall pływalni) jednorazowe opaski na rękę (każdy rocznik posiada przypisany kolor aby ułatwić dzieciom i kadrze odnalezienie właściwej grupy na płycie pływalni).

Wszystkie roczniki, a w szczególności młodsze pozostają pod stałym nadzorem naszej kadry. Rodziców oraz rodzeństwo nie biorące udziału w zawodach zapraszamy do kibicowania z trybun pływalni. Dzieci przejmować będziemy po wyjściu z szatni na płytę pływalni.

Po zakończonej dekoracji będzie możliwość odpłatnego wejścia na pływalnię przez zgromadzonych kibiców i skorzystania z dostępnych w ośrodku atrakcji (zjeżdżalnia, dwie małe niecki z ciepłą wodą, jacuzzi, bicze wodne). Uczestnicy zawodów korzystają z rekreacji w ramach opłaty startowej. Wspólnie spędzony czas na zabawie będzie miłym podsumowaniem wyścigów w wodzie. 

Poniżej w plikach do pobrania załączamy listy startowe. Prosimy o ich dokładne sprawdzenie i niezwłoczny kontakt jeśli wkradły się jakieś błędy.

O Mistrzostwach

Mistrzowska impreza dla wszystkich amatorów pływania. Jeżeli Ty lub Twoje dziecko lubisz odrobinę emocji i przypływ adrenaliny towarzyszący wyścigom tuż przed startem, to świetnie trafiłeś. 

Nasze zawody są szansą na sprawdzenie swoich pływackich umiejętności oraz nauką radzenia sobie z emocjami zarówno przed jak i po starcie. Przyjemnie jest wygrywać, ale tak jak w życiu radzenie sobie z przegraną to umiejętność bezcenna. My stwarzamy ku temu najlepsze warunki i roztaczamy opiekę nad uczestnikami w trakcie zawodów. 

Nie musisz znać wszystkich komend, sygnałów czy rutyn sportowych. Mistrzostwa Swimple to nauka poprzez sport, zabawę i doświadczanie. Wszystko to w przyjaznej rodzinnej atmosferze z nagrodami dla każdego startującego

Spójrzcie jak to wyglądało rok temu na warszawskiej AWF.

Videorelacja z 2022 roku

Odtwórz wideo

Organizacja w pigułce

Pamiętajcie wiek i poziom umiejętności nie mają znaczenia. Każdy aktywny uczestnik może się poczuć zwycięzcą.

 • Kiedy? 18 czerwca 2023
 • Gdzie? OSiR Żoliborz
 • Godzina? 9:00-11:00
 • Opłata startowa? Swimple – 20 zł zł/uczestnika; OPEN – 50 zł/uczestnika
IX Otwarte Mistrzostwa Swimple w pływaniu 3

W programie starty na dystansie 25m lub 50m ze sprzętem wypornościowym lub bez. Roczniki do 9 roku życia włącznie płyną jedną długość pływalni. Pozostali już dwie.

Styl całkowicie dowolny, start z wody lub słupka. Liczą się chęci i dobra zabawa.  

W kategorii OPEN nie ma ograniczeń wiekowych. Chłopcy i dziewczęta z tego samego rocznika rywalizują między sobą i startują w seriach mieszanych.

Rodzeństwo i rodzice nie biorący udziału w imprezie mogą wejść na pływalnię i skorzystać z części rekreacyjnej po wykupieniu biletu wstępu w kasach ośrodka. 

Każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy medal, dyplom oraz nagrodę. 

Zawody zostaną podzielone na 2 lub 3 tury w zależności od liczby zgłoszonych uczestników.

Zapisy

Płyniesz z nami? Zgłoś siebie lub dziecko wypełniając poniższy formularz. Następnie dokonaj opłaty wpisowej – link do płatności otrzymasz w wiadomości po zapisaniu się na zawody.

Zawody zostały zakończone. Zapisy są zamknięte.

Pliki do pobrania

#KeepSwimming
#KeepItSwimple

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.