Co z tym pływaniem i basenami?

Co z tym pływaniem i basenami? 1

[Edit: 25.05.2021]

Mamy dobre nowiny. Od dnia 28 maja pływanie wraca do łask. Wszystkie nasze pływalnie potwierdziły możliwość korzystania z obiektów przez klientów indywidualnych z zachowaniem 50% obłożenia obiektu.

Wszystkie grupy dorosłych wracają do pływania zgodnie z dotychczasowym grafikiem.

Do zobaczenia na pływalni.

[Edit: 5.05.2021]

Hurra!

Zajęcia pływackie przy Inflanckiej, Jana Pawła, Bełskiej oraz Niegocińskiej wracają w dotychczasowych dniach i godzinach. 

Pływalnia przy Namysłowskiej oczekuje na wyniki badań wody, zatem czekamy w blokach startowych …

TBC

[Edit: 25.04.2021]

Wciąż czekamy. Pływalnie do dnia 3 maja pozostają zamknięte z wyjątkami jak to miało miejsce dotychczas.

Ze względu na postępy szczepień o realne zmiany statystyk zachorowań na COVID-19 wierzymy na spotkanie w grupach pływackich jeszcze przed końcem maja. 

Z pływackimi pozdrowieniami zespół Swimple.

[Edit: 15.04.2021]

Do końca tygodnia tj. 25 kwietnia obowiązują dotychczasowe ograniczenia w funkcjonowaniu pływalni. Dostęp do wybranych obiektów wyłącznie dla członków kadry narodowej sportów olimpijskich. 

Osoby zainteresowane wyrobieniem licencji PZP prosimy o kontakt mailowy info@swimple.pl.

[Edit: 9.04.2021]

Do dnia 18 kwietnia zajęcia pływackie są zawieszone. Wybrane obiekty w Warszawie są otwarte dla reprezentantów Polski w dyscyplinach olimpijskich.

Trzymamy kciuki za luzowanie obostrzeń bliżej maja.

Do zobaczenia na pływalni … kiedyś na pewno ;) 

[Edit: 28.03.2021]

Z przykrością informujemy o przedłużeniu lockdown’u do dnia 9 kwietnia. Możliwość treningów pozostaje wyłącznie dla reprezentantów kraju poszczególnych dyscyplin sportu.

Trzymamy kciuki za odmrożenie jeszcze przed majówką.

[Edit: 15.03.2021]

W kolejnej odsłonie wprowadzanych obostrzeń tym razem, wracamy do stanu z grudnia i stycznia, tzn. wszystkie pływalnie są zamknięte z wyłączeniem treningów kadry narodowej. 

Do zobaczenia po 28 marca :(

[Edit: 12.02.2021]

Zgodnie z wprowadzonym w czwartek rozporządzeniem pływanie wraca do łask, a obiekty będą mogły przyjmować również klientów indywidualnych. 

Pierwsze zajęcia drugiego semestru 2020/21 w naszej szkole odbędą się zatem już w poniedziałek 15 lutego.

Na decyzję o wznowieniu pływania przy Namysłowskiej 8 wciąż jeszcze czekamy. Ze wstępnych ustaleń wynika iż pierwszym możliwym terminem otwarcia pływalni po długiej przerwie jest środa 17 lutego.

Do zobaczenia na zajęciach :)

[Edit: 29.01.2021]

Zgodnie z ostatnimi zmianami wprowadzonymi rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2021r. pływalnie pozostają zamknięte do dnia 14 lutego z wyłączeniem sytuacji wymienionych w rozporządzeniu z dnia 21 grudnia 2020r. – sport profesjonalny (zawodowy).

Do dnia 14 lutego zajęcia pływackie w naszej szkole zostają zawieszone. Czekamy na lepsze informacje z kraju :(

PS Wszystkich zainteresowanych treningami indywidualnymi w tym trudnym okresie lub z zaleceniami rehabilitacji w wodzie bardzo prosimy o kontakt. Na terenie miasta stołecznego są jeszcze obiekty funkcjonujące na specjalnych zasadach. 

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.