Co z tym pływaniem i basenami?

Co z tym pływaniem i basenami? 1

[Edit: 12.02.2021]

Zgodnie z wprowadzonym w czwartek rozporządzeniem pływanie wraca do łask, a obiekty będą mogły przyjmować również klientów indywidualnych. 

Pierwsze zajęcia drugiego semestru 2020/21 w naszej szkole odbędą się zatem już w poniedziałek 15 lutego.

Na decyzję o wznowieniu pływania przy Namysłowskiej 8 wciąż jeszcze czekamy. Ze wstępnych ustaleń wynika iż pierwszym możliwym terminem otwarcia pływalni po długiej przerwie jest środa 17 lutego.

Do zobaczenia na zajęciach :)

[Edit: 29.01.2021]

Zgodnie z ostatnimi zmianami wprowadzonymi rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2021r. pływalnie pozostają zamknięte do dnia 14 lutego z wyłączeniem sytuacji wymienionych w rozporządzeniu z dnia 21 grudnia 2020r. – sport profesjonalny (zawodowy).

Do dnia 14 lutego zajęcia pływackie w naszej szkole zostają zawieszone. Czekamy na lepsze informacje z kraju :(

PS Wszystkich zainteresowanych treningami indywidualnymi w tym trudnym okresie lub z zaleceniami rehabilitacji w wodzie bardzo prosimy o kontakt. Na terenie miasta stołecznego są jeszcze obiekty funkcjonujące na specjalnych zasadach. 

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.