Co z tym pływaniem i basenami?

Co z tym pływaniem i basenami? 1

[Edit: 5.05.2021]

Hurra!

Zajęcia pływackie przy Inflanckiej, Jana Pawła, Bełskiej oraz Niegocińskiej wracają w dotychczasowych dniach i godzinach. 

Pływalnia przy Namysłowskiej oczekuje na wyniki badań wody, zatem czekamy w blokach startowych …

TBC

[Edit: 25.04.2021]

Wciąż czekamy. Pływalnie do dnia 3 maja pozostają zamknięte z wyjątkami jak to miało miejsce dotychczas.

Ze względu na postępy szczepień o realne zmiany statystyk zachorowań na COVID-19 wierzymy na spotkanie w grupach pływackich jeszcze przed końcem maja. 

Z pływackimi pozdrowieniami zespół Swimple.

[Edit: 15.04.2021]

Do końca tygodnia tj. 25 kwietnia obowiązują dotychczasowe ograniczenia w funkcjonowaniu pływalni. Dostęp do wybranych obiektów wyłącznie dla członków kadry narodowej sportów olimpijskich. 

Osoby zainteresowane wyrobieniem licencji PZP prosimy o kontakt mailowy info@swimple.pl.

[Edit: 9.04.2021]

Do dnia 18 kwietnia zajęcia pływackie są zawieszone. Wybrane obiekty w Warszawie są otwarte dla reprezentantów Polski w dyscyplinach olimpijskich.

Trzymamy kciuki za luzowanie obostrzeń bliżej maja.

Do zobaczenia na pływalni … kiedyś na pewno ;) 

[Edit: 28.03.2021]

Z przykrością informujemy o przedłużeniu lockdown’u do dnia 9 kwietnia. Możliwość treningów pozostaje wyłącznie dla reprezentantów kraju poszczególnych dyscyplin sportu.

Trzymamy kciuki za odmrożenie jeszcze przed majówką.

[Edit: 15.03.2021]

W kolejnej odsłonie wprowadzanych obostrzeń tym razem, wracamy do stanu z grudnia i stycznia, tzn. wszystkie pływalnie są zamknięte z wyłączeniem treningów kadry narodowej. 

Do zobaczenia po 28 marca :(

[Edit: 12.02.2021]

Zgodnie z wprowadzonym w czwartek rozporządzeniem pływanie wraca do łask, a obiekty będą mogły przyjmować również klientów indywidualnych. 

Pierwsze zajęcia drugiego semestru 2020/21 w naszej szkole odbędą się zatem już w poniedziałek 15 lutego.

Na decyzję o wznowieniu pływania przy Namysłowskiej 8 wciąż jeszcze czekamy. Ze wstępnych ustaleń wynika iż pierwszym możliwym terminem otwarcia pływalni po długiej przerwie jest środa 17 lutego.

Do zobaczenia na zajęciach :)

[Edit: 29.01.2021]

Zgodnie z ostatnimi zmianami wprowadzonymi rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 stycznia 2021r. pływalnie pozostają zamknięte do dnia 14 lutego z wyłączeniem sytuacji wymienionych w rozporządzeniu z dnia 21 grudnia 2020r. – sport profesjonalny (zawodowy).

Do dnia 14 lutego zajęcia pływackie w naszej szkole zostają zawieszone. Czekamy na lepsze informacje z kraju :(

PS Wszystkich zainteresowanych treningami indywidualnymi w tym trudnym okresie lub z zaleceniami rehabilitacji w wodzie bardzo prosimy o kontakt. Na terenie miasta stołecznego są jeszcze obiekty funkcjonujące na specjalnych zasadach. 

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.