Algorytm niezawodnych ćwiczeń do nauki kraula

Algorytm niezawodnych ćwiczeń do nauki kraula

Już w sobotę rozpoczyna się dwutygodniowa przerwa od pływania na ferie mazowieckie 2020. O ile nasza młodzież będzie korzystać z uroków wolnego czasu, o tyle dorośli potrzebują nieco motywacji aby nie przesiedzieć każdego wieczoru w domu. Dzięki Dziewczyny bo namówiłyście Kubę i oto powstał świetny algorytm do samodzielnej nauki pływania kraulem.

Oto cała treść przesłanej od Kubusia wiadomości. Do roboty :)

Poniżej lista ćwiczeń ustawiona od najłatwiejszych. Do każdego ćwiczenia dołączyłem listę elementów, na których powinniście się skupić. Chciałbym, żebyście znaleźli pierwsze ćwiczenie, które wykonujecie ale sprawia Wam to trudność. To będzie nasze ćwiczenie bazowe. Znając ćwiczenie bazowe, zastosujcie się do następującego schematu treningu
Rozgrzewka:
4 baseny – ćw #1
4 baseny – ćw #2
Część główna:
2 baseny – ćwiczenie bazowe minus 2  (przykład jeżeli dla kogoś ćwiczeniem bazowym jest ćwiczenie #6 to tutaj płynie 2 baseny ćwiczeniem #4 ) 
2 baseny – ćwiczenie bazowe minus 1 
4 baseny – ćwiczenie bazowe 
2 baseny – ćwiczenie bazowe plus 1 
Rozpływanie:
4 baseny – ćw nr1
4 baseny – ćw nr2
w sumie 750m 

Jeśli coś nie jest jasne piszcie w komentarzach :)

Skontaktuj się z nami!

Organizowane przez Nas kursy – uczą, bawią oraz dają satysfakcję na długie lata, a przygotowana przez nas oferta z pewnością zainteresuje każdego miłośnika wodnych przygód. Chcesz wiedzieć więcej?

Kontakt

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje ten tekst!

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.