Warszawa Mokotów / Ochota / Wola / Targówek / Praga Płn.

asdafasdf

 

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

Logo Swimple - szkoła pływania

IV MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE SWIMPLE 2015

Jak zwykle dziękujemy za czynne uczestnictwo i doping podczas IV zawodów mikołajkowych Swimple. Tak, tak to już 4 lata od naszej pierwszej imprezy sportowej, a co najważniejsze są wśród Was osoby, które pamiętają jeszcze pierwsze mikołajki w Swimple. W tym roku dopisała frekwencja i tym samym padł rekord zapisanych 90 uczestników.

Dziękujemy Wam za obdarzenie Nas zaufaniem i gratulujemy zarazem poczynionych przez dzieci postępów. Radość i duma rozpiera także nasze piersi kiedy włożony trud i praca przynoszą tak spektakularne efekty.

Mamy świadomość "wielkich" problemów "małych" dzieci, a poznanie smaku porażki i sukcesu to nieodłączny element rywalizacji. Nie chcemy jednak, aby dzieci porównywały się między sobą, a raczej traktowały wszystkie edycje jako formę sprawdzianu swoich umiejętności.

Medale i dyplomy to nic innego jak nagroda za poczynione postępy.

Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia na IV Letnich Mistrzostwach w Pływaniu,

 

Zespół Swimple

11.12.2015

WYNIKI ZAWODÓW

Dziewczynki 2012/11

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                               Czas                  Miejsce

Alicja Nowakowska                           00:48.88                  1

Hania Wolska                                     01:21.22                  2

Jowita Hejnrych                                 01:22.53                   3

 

Chłopcy 2012/2011

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                             Czas                  Miejsce

Iwo Grzelak                                      00:45.94                   1

Stefan Specht                                  00:50.08                   2

Piotr Gniadzik                                  01:20.04                   3

Witold Wasielewski                         02:13.33        

Antek Kornacki                                02:41.08

 

Dziewczynki 2010

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                               Czas                  Miejsce

Michalina Żwinis                               00:40.25                 1

Łucja Wasielewska                              00:41.82                 2

Amelia Gromotowicz                        00:41.82                 2

Matylda Firląg                                    00:47.34                 3

Iga Mikołajczak                                  00:52.92

Nikola Chęcińska                               01.23.15

 

Chłopcy 2010

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                                Czas                  Miejsce

Miguel Rodriguez                           00:31.92                   1

Jerzy Zbyszyński                              00:43.90                   2

Mateusz Wojtczak                           00:54.89                   3

Alek Murawski                                 00:58.97        

Wojtek Ostaszewski                        01:00.15

Alan Choromański                           01:02.41

Bartosz Rachwalski                          01:03.60

Oliwier Choiński                               01:17.08

 

Dziewczynki 2009

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                                 Czas                   Miejsce

Joanna Nowakowska                      00:29.78                   1

Naisha Shashidhar                          00:30.19                   2

Hania Kamzol                                   00:32.77                   3

Natalia Szymańska                          00:35.26                    

Samhita Manyam                             00:35.67

Magda Srokosz                                 00:37.10                    

Natalia Woźny                                   00:53.08

Nina Postek                                       00:54.34  

 

Chłopcy 2009

20m – makaron/deska

 

Imię i nazwisko                                 Czas                   Miejsce

Staś Dalewski                                                                       1

Tytus Hejnrych                                                                     2

Filip Grzęda                                                                           3

Alan Banasiak                            

 

Dziewczynki 2008

40m – deska/dowolny

 

Imię i nazwisko                                 Czas                  Miejsce

Laura Banasiak                                00:53.21                   1

Łucja Stadnicka                                00:55.66                   2

Marta Karczewska                           01:02.82                   3

Maja Wawrowska                            01:03.25      

Zosia Rachwalska                            01:04.95

Michalina Kozioł                              01:17.96

Patrycja Wilim                                  01:18.28  

Zuzanna Rodzeń                              01:25.86  

Emilia Michalska                              01:40.70  

   

 

Chłopcy 2008

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                  Czas                 Miejsce

Milan Bodis                                          00:41.66                1

Marcin Fereniec                                  00:56.06                2

Artur Karpiński                                    00:56.06                2

Gaweł Faber                                         01:02.22                3  

Grześ Gniadzik                                     01:08.62

Piotr Pulcyn                                          01:09.24

Konrad Marczuk                                  01:09.30

Tymon Sokołowski                              01:11.09  

Wiktor Marczuk                                   01:22.18

Kacper Paciorek                                  01:25.31  

 

Dziewczynki 2007

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                   Czas                  Miejsce

Magdalena Tchórzewska                  00:41.67                   1 Dominika Mazur                                00:42.13                    2

Aleksandra Rutkowska                     00:46.11                    3                    

Gabrysia Adamczyk                           00:51.47                    

Lena Dębkowska                                00:55.64                    

   

Dziewczynki 2006

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                      Czas                Miejsce

Adrianna Woźny                                   00:47.31                  1

Pola Krajewska                                      00:47.56                  2

Hania Pietraszek                                   00:48.49                  3

Amelia Tarczyńska                                00:50.94                        

Ewelina Wilim                                         00:53.21  

Marta Bobińska                                      01:01.50

Gabrysia Mateja                                     01:03.58  

 

Chłopcy 2006/2007

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                        Czas              Miejsce

Maciej Fereniec                                         36.07                    1

Tomek Hofmokl                                        49.18                    2

Michał Kuhnke                                          50.93                    3

Krzysztof Nguyen                                      51.60                    

Tadeusz Dalewski                                     54.58

Franek Wójcik                                            56.00

Mikołaj Lubaszczuk                                   56.30

Michał Kasprowicz                                    58.68  

 

Chłopcy 2005/2004

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                         Czas              Miejsce

Filip Jaworski                                            00:34.04                   1

Michał Szymański                                    00:35.92                   2

Mateusz Stawicki                                     00:41.75                   3

Kacper Wawrowski                                  01:01.14

 

Dziewczynki 2003

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                         Czas              Miejsce

Ola Bojko                                                 00:43.83                 1

 

OPEN 2002-2000

40m – dowolny

 

Imię i nazwisko                                         Czas              Miejsce

Michalina Gulatowska                            00:27.46                 1

Mateusz Fereniec                                    00:28.52                 2