Warszawa Mokotów / Ochota / Wola / Targówek / Praga Płn.

asdafasdf

 

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

ZAPISY

W trakcie trwania semestru prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia najodpowiedniejszej grupy pod kątem zaawansowania.

Jeżeli trafiłeś do Nas w wakacje lub ferie zimowe to możesz przyłączyć się do organizowanych grup przyspieszonej nauki pływania, które pojawiają się cyklicznie przez cały rok kalendarzowy.

Logo Swimple - szkoła pływania

IV LETNIE MISTRZOSTWA SWIMPLE W PŁYWANIU

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku IV Letnie Mistrzostwa Swimple w Pływaniu. Już w sobotę 18 czerwca wszyscy zgłoszeni zawodnicy przepłyną swoje ostatnie długości basenu przed wakacjami w atmosferze sportowej rywalizacji.

Dzięki uprzejmości tegorocznego sponsora - sklepu Decathlon Bemowo - wszyscy uczestnicy oprócz obowiązkowych medali oraz dyplomów otrzymają nagrody niespodzianki :)

Poniżej program imprezy 18 czerwca 2016 r. (sobota):

Roczniki 2012-2009 (gr. I) -->> lista startowa

15.30 - rejestracja uczestników i rozdanie opasek

15.55 - wejście na płytę basenu i rozgrzewka

16.00 - starty (od roczników najmłodszych)

16.45 - zdjęcie grupowe

17.00 - dekoracja uczestników na płycie pływalni

Roczniki 2008-2000 (gr. II) -->> lista startowa

16.00 - rejestracja uczestników i rozdanie opasek

16.45 - wejście na płytę basenu

16.45 - zdjęcie grupowe

17.00 - rozgrzewka na płycie pływalni i w wodzie

17.10 - starty (od roczników młodszych)

17.45 - dekoracja uczestników na płycie pływalni

Przewidujemy 90 uczestników oraz ponad 100 osób dopingujących. Aby wszystko przebiegało zgodnie z planem prosimy o przekazanie dzieci na płycie basenu instruktorom, którzy będą się nimi opiekowali oraz pilnowanie czasu, zwłaszcza godziny wejścia na płytę basenu.

 

Dzieci z roczników 2008-2000 będą rejestrowane dopiero po 16:00 (chyba, że macie Państwo startujące dziecko z młodszego rocznika).

 

Co roku razem z nami jest profesjonalny fotograf, dlatego tylko jemu pozostawiamy przestrzeń do poruszania się po płycie pływalni. Państwa zachęcamy do fotografowania dzieci z trybun pływalni.

16.06.2016

WYNIKI ZAWODÓW

Aby ułatwić poruszanie się po terenie uczelni zamieszczamy kilka cennych wskazówek:

- parking na terenie AWF jest płatny (według starego cennika 4zł za godzinę postoju do 2h - nie mogłem odnaleźć aktualnego na stronie AWF),

- miejsca parkingowe dostępne przy ulicy Marymonckiej są bezpłatne jednak odległość od pływalni to co najmniej kilkaset metrów,

- stojaki na rowery są tuż przed głównym wejściem do budynku AWF,

- po przejechaniu głównej bramy wjazdowej prosimy się kierować w stronę wieży (wejście główne AWF) - w budynku będziemy już Państwa oczekiwać,

- po odnotowaniu obecności na listach startowych oraz założeniu opaski kierujemy się bezpośrednio do szatni oraz na trybuny.

- prosimy o przekazanie dzieciom koszulek lub ręczników/szlafroków, aby po wyjściu z wody nie marzły.

Dziewczynki/Chłopcy 2012

25m makaron/deska

1. Stefan Specht                                                 01'01"20

2. Olek Ptasiński                                                 01'13"60

3. Lidka Wasserling                                            01'46"83

   Bartek Grudzień                                             01'50"00

   Witold Wasielewski                                        02'32"44

Dziewczynki/Chłopcy 2011

25m makaron/deska

1. Szymon Wadecki                                            00'50"72

2. Jaś Spodnik                                                      01'02"31

3. Hubert Racinowski - Bazela                          01'05"20

   Alicja Nowakowska                                        01'11"55

   Hania Wolska                                                  01'12"96

   Piotr Gniadzik                                                 01'48"50

   Jowita Hejnrych                                              01'57"74

   Marek Bulus - Trando                                   02'33"21  

Dziewczynki 2010

25m makaron/deska

1. Łucja Wolska                                                   00'43"73

2. Nikola Chęcińska                                            00'52"06

3. Gabrysia Fogtman                                          00'52"99

   Iga Mikołajczak                                                00'54"00

   Matylda Firląg                                                  00'54"51

   Łucja Wasielewska                                          01'00"86

   Amelia Gromotowicz                                      01'10"06

   Magda Pieniążek                                             01'20"58

Chłopcy 2010

25m makaron/deska

1. Jerzy Zbyszyński                                              00'41"74

2. Bartosz Rachwalski                                         00'53"05

3. Wojtek Ostaszewski                                        00'53"08

   Aleksander Murawski                                     01'08"00

   Oliwier Choiński                                               01'13"72

   Mateusz Wojtczak                                            01'13"72

   Karol Kozak                                                       01'21"13

   Miłosz Buczyński                                              01'22"68

   Cyprian Wasserling                                          01'33"45      

   Norbert Wasserling                                          01'49"04      

   Olaf Kolasiński                                                  01'50"00                                  

Dziewczynki 2009

25m dowolny

1. Hania Kamzol                                                    00'32"43

2. Ines Calvar Rodriguez                                      00'35"11

3. Natalia Szymańska                                           00'36"30

   Joanna Nowakowska                                        00'37"76

   Samhita Manyam                                              00'57"89

   Dominika Grudzień                                           01'00"40

Chłopcy 2009

25m dowolny

1. Filip Grzęda                                                        00'39"12

2. Olek Winiarczyk                                                 00'54"21

3. Tytus Hejnrych                                                   01'08"98

   Bruno Wdowiak                                                 01'14"08

Dziewczynki 2008

50m dowolny

1. Łucja Stadnicka                                                  00'57"11

2. Julia Wadecka                                                     01'13"80

3. Laura Banasiak                                                  01'16"22

   Zosia Rachwalska                                              01'16"80

   Kamila Kozarzewska                                         01'27"94

   Michalina Obrębska                                          01'34"21

   Kinga Woźny                                                       01'43"77

   Michalina Kozioł                                                 01'53"20

   Inga Brzozowska                                                01'55"50

Chłopcy 2008

50m dowolny

1. Milan Bodis                                                         00'49"15

2. Grześ Gniadzik                                                    01'07"62

3. Marcin Fereniec                                                  01'09"08

   Piotr Pulcyn                                                         01'11"73

   Artur Karpiński                                                    01'18"07

   Tymon Sokołowski                                              01'24"87

Dziewczynki 2007

50m dowolny

1. Magdalena Tchórzewska                                  00'43"03

2. Ola Fogtman                                                       00'51"77

3. Ola Rutkowska                                                    00'57"28

   Zosia Owczarek                                                   01'04"69

   Hania Śniatkowska                                             01'30"00

   Michalina Kępa                                                    01'32"00

Chłopcy 2007

50m dowolny

1. Marcel Wolski                                                      00'53"32

2. Arek Kolasiński                                                    01'02"32

3. Jaś Nowicki                                                           01'04"63

   Wojtek Kowalczyk                                                01'18"14

   Karol Ciemiewicz                                                 02'04"17

Dziewczynki 2006

50m dowolny

1. Adriana Woźny                                                    00'57'47

2. Aleksandra Pytel                                                 01'05"32

3. Iga Buczyńska                                                      01'20"59

Chłopcy 2006

50m dowolny

1. Maciej Fereniec                                                   00'46"42

2. Krzysztof Nguyen                                                01'08"67

Chłopcy 2005/2004

1. Michał Szymański                                               00'42"81

2. Filip Jaworski (2005)                                            00'47"49

3. Szymon Łukasik                                                   00'49"16

   Mateusz Stawicki                                                 00'49"49

   Jurek Stadnicki (2005)                                         00'51"28

OPEN 2004-2002

1. Mateusz Fereniec                                                00'39"29

1. Natalia Fogtman                                                  00'42"44

2. Marysia Baczyńska                                              00'43"74

3. Ola Bojko                                                               00'48"89